logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí
Úvod /

Aktuality

Vyhlasujeme 3. ročník grantového programu Bezpečne v komunite, bezpečne doma

08. január 2018

Poisťovňa KOOPERATIVA a Nadácia pre deti Slovenska vyhlasujú 3. ročník grantového programu Bezpečne v komunite, bezpečne doma Viac »

Vyhlásenie výsledkov grantového programu DôveraPomáha diabetikom

19. december 2017

DôveraPomáha diabetikom je program starostlivosti o chronicky chorých pacientov, ktorý zdravotná poisťovňa Dôvera spustila v roku 2015. Cieľom tohto programu je zlepšenie zdravotného stavu a celkovej kvality života pacientov s diabetom. Program prináša mnohé výhody pre zapojených pacientov a lekárov. Viac »

Pozvánka na vzdelávací workshop grantového programu Bezpečne v komunite, bezpečne doma

19. december 2017

Nadácia pre deti Slovenska spolu s partnerom programu poisťovňou Kooperativa, a.s. vyhlásia 8. januára 2018 3. ročník grantového programu Bezpečne v komunite, bezpečne doma. Viac »

Výsledky jesenného kola grantového programu Bojovníci za zdravie

07. december 2017

Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska druhýkrát v tomto roku pomôže svojim poistencom k zlepšeniu zdravia a kvality ich života.  Viac »

TV šou Hodina deťom na Jednotke RTVS už 16. decembra

01. december 2017

V sobotu 16. decembra vyvrcholí 19. ročník verejnej zbierky Hodina deťom. Charitatívny galavečer na pomoc deťom odvysiela RTVS ako priamy prenos na Jednotke o 20.20 hod.  Viac »

Výsledky grantového programu Dôvera

01. december 2017

V 5. ročníku programu sme podporili projekty organizácií z celého Slovenska. Viac »

Pokladničková zbierka v uliciach prekvapila

28. november 2017

V piatok 10. novembra ste v uliciach 450 miest a obcí mohli stretnúť našich dobrovoľníkov so žltými pokladničkami. Viac »

Výsledky grantového programu Detský fond Cloetta

21. november 2017

Vyhlasujeme výsledky 9. ročníka grantového programu Detského fondu Cloetta. Otvorený grantový program spoločnosti Cloetta Slovakia je určený pre organizácie z okresu Levice. Viac »

Grantový program DôveraPomáha diabetikom – vyhlásenie výzvy

08. november 2017

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje jednorazový grantový program DôveraPomáha diabetikom, ktorý je súčasťou nadačného fondu zdravotnej poisťovne Dôvera. Hlavným cieľom je prispieť k zlepšeniu zdravotného stavu a zvýšeniu celkovej kvality života pacientov s diabetom a prediabetom, zmiernenie následkov a podporné opatrenia pri vzniknutých komplikáciách súvisiacich s cukrovkou, motiváciu pacientov k dodržiavaniu odporúčaní liečby a zmene životného štýlu a v neposlednom rade na edukáciu a vzájomné prepájanie ľudí dôležitých pre život pacientov s diabetom.  Viac »

Vyhlásenie výsledkov grantového programu Športujem rád a bezpečne

07. november 2017

Grantový program Športujem rád a bezpečne je program zameraný na podporu projektov, ktoré súvisia s bezpečným športovaním, ale aj zdravým životným štýlom detí a mladých ľudí na Slovensku. Tento grantový program podporovaný z nadačného fondu Deti v bezpečí poisťovne Kooperativa, realizuje Nadácia pre deti Slovenska už od roku 2015. Viac »

 1 2 3 4 5 >  Last ›

Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog