logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí
Úvod /

Aktuality

Výzva: Bojovníci za zdravie

03. apríl 2017

Poistenci Dôvery, zbystrite pozornosť. Ak máte vy, vaše dieťa, rodič či priateľ zdravotný problém, no liečbu nie je možné zo zákona hradiť z verejného zdravotného poistenia, je tu pre vás grantový program Bojovníci za zdravie.  Viac »

V Kvačanoch hýbu svetom

28. marec 2017

K tomu, aby sa v minulom roku Kvačany stali historicky prvou obcou, ktorá získala ocenenie Komunita priateľská deťom a mladým ľuďom za rok 2015, nemalou mierou prispela aj spolupráca samosprávy s tunajšou základnou školou. Dnes Nadácia pre deti Slovenska v kvačianskej Základnej škole otvorila putovnú edukatívnu výstavu, ktorá zobrazuje princípy Školy s rešpektom.  Viac »

Akreditovaný tréning učiteľov - pozvánka

27. marec 2017

Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci s Nadáciou Slovenskej sporiteľne pozýva učiteľov na akreditovaný tréning zvyšovania finančnej gramotnosti v programe Poznaj svoje peniaze. Viac »

Global Money Week 2017 na Slovensku

24. marec 2017

Nadácia pre deti Slovenska v rámci svojho programu Poznaj svoje peniaze už 4. raz pozýva učiteľov, deti a mladých ľudí, inštitúcie a mimovládne neziskové organizácie, aby sa aktivitami zameranými na zvyšovanie finančnej gramotnosti zapojili do Svetového týždňa financií (Global Money Week - GMW), ktorý sa uskutoční od 27. marca do 2. apríla 2017 vo viac ako 130 krajinách celého sveta. Počas troch rokov, sa do podujatia zapojilo viac ako 5 000 detí a mladých ľudí z celého Slovenska. Viac »

Nominovanie komunít priateľských deťom do 31. marca 2017

15. marec 2017

Do 31. marca 2017 môžete nominovať vašu obec, či mesto na ocenenie Komunita priateľská deťom a mladým ľuďom. Nadácia pre deti Slovenska otvorila druhý ročník oceňovania komunít priateľských deťom a mladým ľuďom. Viac »

Pasterizátor v Starej Ľubovni pomôže mesačne viac ako 60 deťom

20. február 2017

Pasterizátor podporený z Grantového programu Dôvera v Ľubovnianskej nemocnici pomôže mesačne viac ako 60 malým pacientom v Starej Ľubovni v Prešovskom kraji. Prístroj na pasterizáciu mlieka, resp. mliečnej výživy dojčiat, batoliat a novorodencov pomôže pacientom odkázaným na tento typ výživy hospitalizovaným na Detskom oddelení s novorodeneckým úsekom Ľubovnianskej nemocnice, n.o.. Viac »

ŠRF pomáha aj deťom v detských domovoch

19. február 2017

„Projekt je veľkým prínosom pre deti vyrastajúce v ústavnej starostlivosti. Postupne sa oboznamujú s problematikou finančnej gramotnosti, hľadajú možnosti ako zvládnuť osamostatnenie po odchode z detského domova,“ zhodnotila lektorka Jana Bohušová z Detského domova Tŕnie účasť v 8. ročníku programu Škola rodinných financií. Hodnotenie bolo cieľom stretnutia 31 lektorov a uskutočnilo sa 17.-18. februára 2017 v Pstruši neďaleko Zvolena.  Viac »

Nominujte samosprávy priateľské deťom…

17. február 2017

Nadácia pre deti Slovenska otvára druhý ročník oceňovania komunít priateľských deťom a mladým ľuďom. Ocenenia je určené pre komunity a samosprávy, ktoré systematicky a udržateľne na úrovni svojich politík, stratégií, plánov, financovania a najmä reálnych aktivít vytvárajú pre deti a mladých ľudí prostredie, v ktorom sa cítia bezpečne, majú v ňom naplnené svoje potreby a sú rovnocennými a rešpektovanými partnermi dospelých. V minulom roku sa prvými laureátom ocenenia stala obec Kvačany (okres Liptovský Mikuláš) a mesto Zvolen. Viac »

Ples Hodiny deťom: Máme odvahu byť iní, hovorí organizátorka Petronela Chalupková

17. február 2017

„Sme špecialisti na vytváranie zážitkov a nezabudnuteľných okamihov. Naše ciele sú jasné. Nadchnúť a očariť. V prvom rade našich klientov, v druhom rade konkurenciu. Máme odvahu byť iní. Baví nás hľadať nové trendy, prekvapovať a prijímať veľké výzvy. Máme skúsenosti, sme profesionálni, sme kreatívni a máme štýl. Náš prístup ku klientom je osobný. Naozaj osobný.“  Viac »

Výzva jarného kola 5. ročníka Grantového programu Dôvera

14. február 2017

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje jarné kolo 5. ročníka Grantového programu Dôvera.  Viac »

 1 2 3 4 5 >  Last ›

Stante
sa našim
partnerom
aj Vy

Aktuálny výnos Hodiny deťom je 195 156,79 Eur. Ďakujeme.

Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog