logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Aktuality

Výsledky jesenného kola grantového programu Bojovníci za zdravie

07. december 2017

Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska druhýkrát v tomto roku pomôže svojim poistencom k zlepšeniu zdravia a kvality ich života.  Viac »

TV šou Hodina deťom na Jednotke RTVS už 16. decembra

01. december 2017

V sobotu 16. decembra vyvrcholí 19. ročník verejnej zbierky Hodina deťom. Charitatívny galavečer na pomoc deťom odvysiela RTVS ako priamy prenos na Jednotke o 20.20 hod.  Viac »

Výsledky grantového programu Dôvera

01. december 2017

V 5. ročníku programu sme podporili projekty organizácií z celého Slovenska. Viac »

Pokladničková zbierka v uliciach prekvapila

28. november 2017

V piatok 10. novembra ste v uliciach 450 miest a obcí mohli stretnúť našich dobrovoľníkov so žltými pokladničkami. Viac »

Výsledky grantového programu Detský fond Cloetta

21. november 2017

Vyhlasujeme výsledky 9. ročníka grantového programu Detského fondu Cloetta. Otvorený grantový program spoločnosti Cloetta Slovakia je určený pre organizácie z okresu Levice. Viac »

Vyhlásenie výsledkov grantového programu Športujem rád a bezpečne

07. november 2017

Grantový program Športujem rád a bezpečne je program zameraný na podporu projektov, ktoré súvisia s bezpečným športovaním, ale aj zdravým životným štýlom detí a mladých ľudí na Slovensku. Tento grantový program podporovaný z nadačného fondu Deti v bezpečí poisťovne Kooperativa, realizuje Nadácia pre deti Slovenska už od roku 2015. Viac »

Žlté pokladničky opäť zaplavia Slovensko

06. november 2017

V piatok 10. novembra sa v uliciach 450 miest a obcí Slovenska opäť uskutoční pokladničková zbierka Hodiny deťom na podporu jedinečných projektov pre deti a mladých ľudí na celom Slovensku. V tento deň, ktorý je jedným z kľúčových v rámci 19. ročníka verejnej zbierky Hodina deťom, vyjde do ulíc viac ako 6100 dobrovoľníkov so žltými pokladničkami a maskotom Hugom.  Viac »

Pozvánka na workshop projektu Poznaj svoje peniaze

05. október 2017

Vážení učitelia, pozývame Vás na rozvojový workshop projektu Poznaj svoje peniaze, ktorý realizuje Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci s Nadáciou Slovenskej sporiteľne. Viac »

Politika ochrany detí a mladých ľudí Nadácie pre deti Slovenska

28. september 2017

Starať sa o bezpečnosť detí a mladých ľudí je zodpovednosťou každého. Organizácie, profesionáli a dobrovoľníci, ktorí s deťmi a mladými ľuďmi pracujú, by mali vo svojej práci zohľadňovať túto zodpovednosť a mať vytvorené mechanizmy, ktoré jej v tom pomôžu. Preto Nadácia pre deti Slovenska vytvorila Politiku ochrany detí a mladých ľudí - je vyjadrením nášho záväzku voči deťom a mladým ľuďom zabezpečiť pre nich bezpečné prostredie a podmienky pre ich zdravý rozvoj.  Viac »

Tréning projektu Online Generácia

19. september 2017

Nadácia pre deti Slovenska Vás pozýva na tréning, ktorý sa bude konať v rámci projektu Online generácia. Podporujeme organizácie a mladých ľudí v regiónoch, aby sa stali nositeľmi efektívnych a rešpektujúcich riešení napĺňania potrieb detí a mladých ľudí v reálnom a virtuálnom svete. Viac »

 1 2 3 4 5 >  Last ›

Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog