logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Aktuality

Pozvánka na workshop projektu Poznaj svoje peniaze

05. október 2017

Vážení učitelia, pozývame Vás na rozvojový workshop projektu Poznaj svoje peniaze, ktorý realizuje Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci s Nadáciou Slovenskej sporiteľne. Viac »

Politika ochrany detí a mladých ľudí Nadácie pre deti Slovenska

28. september 2017

Starať sa o bezpečnosť detí a mladých ľudí je zodpovednosťou každého. Organizácie, profesionáli a dobrovoľníci, ktorí s deťmi a mladými ľuďmi pracujú, by mali vo svojej práci zohľadňovať túto zodpovednosť a mať vytvorené mechanizmy, ktoré jej v tom pomôžu. Preto Nadácia pre deti Slovenska vytvorila Politiku ochrany detí a mladých ľudí - je vyjadrením nášho záväzku voči deťom a mladým ľuďom zabezpečiť pre nich bezpečné prostredie a podmienky pre ich zdravý rozvoj.  Viac »

Tréning projektu Online Generácia

19. september 2017

Nadácia pre deti Slovenska Vás pozýva na tréning, ktorý sa bude konať v rámci projektu Online generácia. Podporujeme organizácie a mladých ľudí v regiónoch, aby sa stali nositeľmi efektívnych a rešpektujúcich riešení napĺňania potrieb detí a mladých ľudí v reálnom a virtuálnom svete. Viac »

Výstava Školy s rešpektom sa vydáva na cestu po Slovensku

08. september 2017

Výstava Školy s rešpektom, ktorá prostredníctvom fotografií a sprievodného textu približuje princípy ako vytvoriť zo školy priestor, kde sa deti a učitelia cítia bezpečne, dobre sa im učí a spolupracujú s rodičmi a miestnou komunitou, sa opäť vydáva na cestu po Slovensku. Viac »

ČIERNY BOCIAN pod záštitou Petra Bondru priniesol deťom 25 000 €

06. august 2017

Výťažok z 10.ročníka charitatívneho golfového turnaja vo výške 25 000€, putuje priamo telesne a mentálne postihnutým deťom prostredníctvom Nadácie Miroslava Šatana a grantového programu „Hodina deťom“ Nadácie pre deti Slovenska. Za 10 rokov projekt venoval priamo deťom, ktorých osud je skúšaný ťažkým postihnutím, viac ako 186 000 €.  Viac »

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje výsledky grantového programu Bojovníci za zdravie

11. júl 2017

Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska (NDS) v tomto roku opäť pomôže svojim poistencom so zdravotným problémom z celého Slovenska. Grantový program Bojovníci za zdravie aktuálne podporí 123 bojovníkov za zdravie v celkovej výške 153 198 eur. Odborníci z oblasti zdravia spolu so zástupcami Dôvery a NDS vyberali až z 319 prijatých individuálnych žiadostí. Viac »

Hodina deťom podporí viac ako 15.000 detí a mladých ľudí na celom Slovensku

23. jún 2017

Necelý rok stačil ľuďom na to, aby pomohli viac ako pätnástim tisíckam detí na Slovensku. Nadácia pre deti Slovenska aktuálne prerozdelí viac ako 170 tisíc eur pre deti a mladých ľudí z výnosu 18. ročníka verejnej zbierky Hodina deťom. Tá slúži na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti a mladých ľudí na Slovensku. O grant sa môžu uchádzať organizácie, ktoré dlhodobo a systematicky pracujú s deťmi a mladými do 30 rokov.  Viac »

Výsledky jarného kola 5.ročníka Grantového programu DÔVERA

16. máj 2017

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje výsledky jarného kola 5.ročníka Grantového programu DÔVERA. V jarnom kole 5. ročníka grantového programu Dôvera bolo podporených 16 projektov, v celkovej výške 14 000 €. Viac »

V Kvačanoch hýbu svetom

28. marec 2017

K tomu, aby sa v minulom roku Kvačany stali historicky prvou obcou, ktorá získala ocenenie Komunita priateľská deťom a mladým ľuďom za rok 2015, nemalou mierou prispela aj spolupráca samosprávy s tunajšou základnou školou. Dnes Nadácia pre deti Slovenska v kvačianskej Základnej škole otvorila putovnú edukatívnu výstavu, ktorá zobrazuje princípy Školy s rešpektom.  Viac »

Akreditovaný tréning učiteľov - pozvánka

27. marec 2017

Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci s Nadáciou Slovenskej sporiteľne pozýva učiteľov na akreditovaný tréning zvyšovania finančnej gramotnosti v programe Poznaj svoje peniaze. Viac »

 1 2 3 4 5 >  Last ›

Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog