logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Aby sme mohli pomáhať viac

01. jún 2012

Od 1. júna 2012 sme zvýšili príspevok do verejnej zbierky Hodina deťom prostredníctvom SMS a pevnej linky na 4€.

Venovať svoju hodinovú mzdu na pomoc deťom je hlavnou myšlienkou projektu Hodina deťom.  V roku 2011 jej priemerná hodnota dosiahla na Slovensku 4,90 €.  Z tohto dôvodu, ale najmä pre to, že každoročne pribúda počet kvalitných žiadostí o podporu, ktoré nevieme podporiť, sme sa rozhodli zvýšiť cenu SMS a volania z pevnej linky na 4€.

V 13. ročníku sme prijali v rámci výzvy Grantového programu Hodina deťom 193 žiadostí o grant v celkovej sume  1 177 731,79 €. Po veľmi náročnom hodnotiacom procese Správna rada NDS svojím rozhodnutím podporila 55 žiadostí. Uvedomujeme si, že mnoho kvalitných projektov nezískalo podporu a preto v 14. ročníku plánujeme okrem zvýšenia ceny SMS (na číslo 800) a volania na pevnú linku (na číslo 18 222) viaceré zmeny v projekte, ktorých výsledkom bude väčšia podpora detí na Slovensku. Ďakujeme Vám za Vašu priazeň.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog