logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Aha máme bračeka!

05. november 2013

Je názov knižky, ktorú darovalo vydavateľstvo Mayor, s.r.o. Nadácii pre deti Slovenska a tá ich následne venovala deťom do organizácií – Centrum Slniečko, n.o. v Nitre, nízkoprahového centra ULITA na Kopčianskej v Bratislave i do Materskej školy v Hronských Kosihách.

Ilustrovaná knižka rozpráva príbeh dvoch súrodencov od chvíle, keď im do rodiny pribudne malý braček. Dôverne známy svet päťročnej Martinky a trojročného Maťka sa zrazu zmení... Autorka prostredníctvom ilustrácii a básničiek hovorí o úlohe každého člena rodiny a zdôrazňuje pritom potrebu súdržnosti.

Marianna Kováčová, Centrum Slniečko, n.o.: "Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať. Knižka Aha máme bračeka! je veľmi inšpiratívna a hneď sme výtlačky  dali do zariadení , kde sa využijú ako výborný  edukačný , či podporný materiál pri problémoch s prijatím nového člena rodiny."

Jana Tuhá, riaditeľka MŠ Hronské Kosihy: "V mene našich detí ďakujem za knihy. Určite ich využijeme pri našej výchovnovzdelávacej práci."

Ďakujeme i my!
 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog