Aha máme bračeka! | Nadácia pre deti Slovenska
logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Aha máme bračeka!

05. november 2013

Je názov knižky, ktorú darovalo vydavateľstvo Mayor, s.r.o. Nadácii pre deti Slovenska a tá ich následne venovala deťom do organizácií – Centrum Slniečko, n.o. v Nitre, nízkoprahového centra ULITA na Kopčianskej v Bratislave i do Materskej školy v Hronských Kosihách.

Ilustrovaná knižka rozpráva príbeh dvoch súrodencov od chvíle, keď im do rodiny pribudne malý braček. Dôverne známy svet päťročnej Martinky a trojročného Maťka sa zrazu zmení... Autorka prostredníctvom ilustrácii a básničiek hovorí o úlohe každého člena rodiny a zdôrazňuje pritom potrebu súdržnosti.

Marianna Kováčová, Centrum Slniečko, n.o.: "Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať. Knižka Aha máme bračeka! je veľmi inšpiratívna a hneď sme výtlačky  dali do zariadení , kde sa využijú ako výborný  edukačný , či podporný materiál pri problémoch s prijatím nového člena rodiny."

Jana Tuhá, riaditeľka MŠ Hronské Kosihy: "V mene našich detí ďakujem za knihy. Určite ich využijeme pri našej výchovnovzdelávacej práci."

Ďakujeme i my!
 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog