logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Blíži sa Benefičná aukcia Hodiny deťom

19. november 2013

„Benefičná aukcia Hodiny deťom“ je v poradí ďalším z eventov Hodiny deťom, ktorý sa nesie v duchu motta „Veľké sny potrebujú malú pomoc“, s cieľom získať finančné prostriedky na podporu projektov pre deti a mladých ľudí na Slovensku. V poradí už 12. ročník aukcie sa uskutoční vo štvrtok 21. novembra 2013 pod záštitou Stredoeurópskeho domu fotografie a za podpory aukčnej spoločnosti SOGA.

Počas benefičnej aukcie sa bude dražiť celkovo 50 diel  (34 fotografií, 8 malieb, 5 grafík, 3 sochy) od 41 známych, etablovaných, ale i mladých umelcov, ktorí veríme splnia nároky klientova nielen na krásu, ale i kvalitu. Z oblasti fotografie sú to Peter Župník, Judita Csáderová, Ján Krížik, Dorota Sadovská, Andrej Bán, Dušan Kochol ai. V oblasti malieb bude možné si na aukcii vydražiť diela napríklad Jany Farmanovej, či Mareka Ormandíka. Sochy do dražby darovali Jana Brisudová, Stanislav Kiča i Slavomír Bachorík.

 

Výnos z vydražených diel počas benefičnej aukcie ide do fondu Hodina deťom.

Každé umelecké dielo bude doplnené kvalitným svetovým vínom vinárstva Lacko& Majtán. Večerom bude sprevádzať Matej Cifra – Sajfa a licitovania sa ujme Nina Gažovičová. Na aukcii vystúpi mladý huslista Filip Jančík s projektom Rock In Violin.

Pozrite si tohoročný katalóg...


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog