logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Blíži sa Benefičná aukcia Hodiny deťom

19. november 2013

„Benefičná aukcia Hodiny deťom“ je v poradí ďalším z eventov Hodiny deťom, ktorý sa nesie v duchu motta „Veľké sny potrebujú malú pomoc“, s cieľom získať finančné prostriedky na podporu projektov pre deti a mladých ľudí na Slovensku. V poradí už 12. ročník aukcie sa uskutoční vo štvrtok 21. novembra 2013 pod záštitou Stredoeurópskeho domu fotografie a za podpory aukčnej spoločnosti SOGA.

Počas benefičnej aukcie sa bude dražiť celkovo 50 diel  (34 fotografií, 8 malieb, 5 grafík, 3 sochy) od 41 známych, etablovaných, ale i mladých umelcov, ktorí veríme splnia nároky klientova nielen na krásu, ale i kvalitu. Z oblasti fotografie sú to Peter Župník, Judita Csáderová, Ján Krížik, Dorota Sadovská, Andrej Bán, Dušan Kochol ai. V oblasti malieb bude možné si na aukcii vydražiť diela napríklad Jany Farmanovej, či Mareka Ormandíka. Sochy do dražby darovali Jana Brisudová, Stanislav Kiča i Slavomír Bachorík.

 

Výnos z vydražených diel počas benefičnej aukcie ide do fondu Hodina deťom.

Každé umelecké dielo bude doplnené kvalitným svetovým vínom vinárstva Lacko& Majtán. Večerom bude sprevádzať Matej Cifra – Sajfa a licitovania sa ujme Nina Gažovičová. Na aukcii vystúpi mladý huslista Filip Jančík s projektom Rock In Violin.

Pozrite si tohoročný katalóg...


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy

Aktuálny výnos Hodiny deťom je 195 156,79 Eur. Ďakujeme.

Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog