logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

ČAS SPOZNAŤ VAŠE DIEŤA

03. jún 2014

Milí rodičia, spoločnosť na mení a menia sa i naše deti a ich potreby. Súčasné deti sú iné ako sme boli my, keď sme boli malí. Sú samostatnejšie, istejšie, majú obrovský potenciál. Pri správnej podpore vedia veľmi presne formulovať svoje požiadavky, pomenovať svoje potreby, hľadať a navrhovať kreatívne riešenia, ale aj zapojiť sa do ich realizácie.

Kampaňou „Spoznaj svoje dieťa“ chceme upozorniť na jedinečnosť každého dieťaťa, ale zároveň aj na jeho potreby a dôležitosť rozvíjania životných zručností. Iba podpora jedinečnej osobnosti dieťaťa je spôsob, ako ho pripraviť na život a urobiť z neho človeka, ktorý bude pevne stáť na nohách a zároveň bude kráčať v živote za svojimi snami.

Súčasťou kampane je web stránka spoznajsvojedieta.nds.sk, na ktorej sa nachádza krátky test. Jeho vyplnením získate informáciu, či svoje dieťa skutočne poznáte. Súčasťou stránky sú však i odporúčania, či videá so psychológom a učiteľom, ktorí povedia o svojich skúsenostiach a ponúknu možnosti, ako svoje dieťa spoznať ešte viac. Vyplnením testu sa môžete zapojiť do súťaže a hrať o pekné ceny pre svoje deti.

Veríme, že sa Vám kampaň bude páčiť a odpovie Vám na mnoho otázok.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog