logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Deň bezpečnejšieho internetu 2015

10. február 2015

... alebo, ako všade vo svete, Safer internet day 2015 prebieha už 12. krát. Jeho tohtoročnou myšlienkou je: Urobme lepší internet spoločne. Nejde teda len o ochranu pred "zlým" internetom. Tohotoročný SID nás smeruje k spolupráci pri zábave a práci na ineternete.

Tradične ho sprevádzajú videá, ktoré nás majú upozorniť, čo nemáme robiť. Alebo naopak, čo robiť máme. SID 2015 nás tak postupne prevedie cez nebezpečenstvo  "selfie uploadov", ukáže nám výhody generačnej spolupráce. Nakoniec nám  na príjklade príšerky... Ale veď pozrite si ich nakoniec sami.

Minulý rok sa cez Nadáciu pre deti Slvoenska a projekt Online generácia zapokilo do dňa 80 pedagógov s 3200 deťmi zo základných a stredných škôl. Ten Celý deň rozoberali pozitíva ai negatíva ineternetu, riešili či by mal, alebo nemal ostať. Hovorili o ňom, kreslili, ho, dokonca i spievali. K čomu dospeli? To si môžete pozrieť v prílohe, či už obrazovej, alebo textovej.

 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog