logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Dnešný večer - 17. december - patrí TV šou Hodiny deťom

17. december 2016

Už o pár hodín môžete v priamom prenose na Jednotke RTVS sledovať televíznu šou Hodina deťom. Od 20.25 bude čas vyhradený našim deťom a deťom v nás a vás bude večerom sprevádzať moderátorská dvojica Katarína Brychtová a Bruno Ciberej.

Program bude nabitý zvučnými menami – svoju účasť prisľúbili Meky Žbirka, Beáta Dubasová, Celeste Buckingham a King Shaolin, Sima Martausová, skupina Hex, Lucia Lužinská, Peter Bažík a Janais či Kandráčovci. Prekvapenie sa chystá aj pre milovníkov folklóru –tešiť sa môžu na SĽUK. Veľkolepú atmosféru večera doladí orchester Taste of Brass.

Ak snívate o tom, že sa porozprávate s niektorou zo známych osobností, v sobotu, 17. decembra, máte šancu si tento sen splniť. Telefonátom do štúdia podporíte Hodinu deťom a dovolať sa budete môcť napríklad aj striebornému medailistovi z Ria, Matejovi Beňušovi.

Tešiť sa môžete aj na napínavé stávky, ktoré sa tentokrát budú odohrávať priamo v štúdiu RTVS. Nejednému divákovi pri nich minulý rok tuhla krv v žilách. Ale čo by ľudia neurobili, aby pomohli deťom.

Adela Banášová s Petrom Modrovským skočili niekoľko metrov voľným pádom. Vo vzduchu sa vznášala aj Petra Bernasovská. Martin Nikodým kvôli deťom neváhal ohroziť svoj krk, Katka Brychtová prešla po rozhorúčenom uhlí a Marián Labuda si zahral ľadové kolky. Čo čaká na umelcov tentokrát zatiaľ zostáva tajomstvom, ale môžete si byť istí, že sa máte na čo tešiť.

Televíznu šou pre vás pripravuje realizačný tím, ktorému režisérsky velí Peter Baláž. Scenár galavečera napísal Roman Humaj.

Tak nezabudnite, 17. decembra o 20.25 bude čas pomôcť deťom – pretože čas venovaný deťom sa vám vráti vždy.

Viac o #HodinaDetom...


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog