logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Hodina deťom vyjde do ulíc. Už 11. novembra

zbierka 13. október 2016

Hodina deťom opäť prichádza so svojou zbierkou v uliciach. Už 11. novembra sa vo viac ako 170 obciach a mestách Slovenska stretnete s dobrovoľníkmi, ktorí budú za príspevok do zbierky rozdávať odznaky s veselým maskotom Hugom.

Odznak dostane každý, kto prispeje do žltej pokladničky Hodina deťom, čím podporí projekty zamerané na pomoc deťom na celom Slovensku.

Pozrite si na mape, kde nás 11. novembra stretnete:

V minulom roku sa takto podarilo vyzbierať viac ako 36.000 eur.

Aj vďaka tomu Hodina deťom na konci 17. ročníka zbierky podporila 41 projektov rozdelených do štyroch oblastí pomoci – dieťa a jeho radosti, starosti, škola a komunita.

A keďže Hodine deťom záleží na tom, aby každý darca videl, kde pomohol, aktivity podporených detí môžete sledovať v informačnom portáli Nadácie pre deti Slovenska, ktorá zbierku Hodina deťom zastrešuje.

Spolu s Hugom, deťmi a dobrovoľníkmi sa tešíme na to, že sa s vami už 10. raz stretneme v uliciach. A ak by sme sa náhodou nestretli, prispieť do zbierky môžete aj formou SMS na číslo 800. Už teraz vám za všetky deti Slovenska ďakujeme. Tak nezabudnite, 11. novembra bude čas pomôcť deťom.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog