logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Hugo odmeňuje teraz vás. Spoznajte výhody Hodina deťom cashback card

cash back 31. marec 2016

Pomoc deťom vás nebude stáť ani cent, naopak, ešte aj ušetríte na vašich nákupoch, ktoré robíte dennodenne. Nadácia pre deti Slovenska a spoločnosť Lyoness Slovakia vytvorili vernostný program Hodina deťom cashback card.

Aké sú výhody používania vernostnej karty?

Prostredníctvom Hodina deťom  cashback card si budete môcť kúpiť tovar alebo služby u obchodných partnerov Lyoness a získať výhody v rámci vernostného programu. Registrácia Hodina deťom  cashback card je bezplatná, stačí uviesť niekoľko základných kontaktných údajov. Ako držiteľ karty budete môcť následne využívať vernostný program pri každodenných nákupoch u vyše 1 700 obchodných partnerov na Slovensku, či už s predložením cashback karty, poukážok alebo pri online nákupoch. Z každého nákupu môžete získať peniaze späť až do výšky 5% zo sumy nákupu a „shopping points“ pre ďalšie výhodné nákupy.


O vernostnú kartu môžete požiadať mailom na adresu nds@nds.sk. 

Ako to súvisí s Hodinou deťom?

Jedno percento zo všetkých nákupov realizovaných Hodina deťom  cashback kartou u obchodných partnerov sa vráti do  Hodiny deťom, ktorá tieto prostriedky do posledného eura použije na spolufinancovanie projektov zameraných na deti, mladých ľudí a pre ne dôležitých dospelých. Vďaka Hodina deťom  cashback card tak môžete priamo pomáhať všetkým deťom bez toho, aby vás to stálo čokoľvek navyše. Naopak, môžete ešte ušetriť pri svojom každodennom nákupe.                            

Ako  získam vernostnú kartu Hodina deťom cashback card?

Vernostnú kartu získate vyplnením žiadosti (google forms). Na výber je v bielej alebo žltej farbe. Už teraz sa tešíme na vaše maily. Ďakujeme! 

Lyoness je medzinárodné nákupné spoločenstvo, ktoré vzniklo v roku 2003. V súčasnosti pôsobí v 46 krajinách sveta, vrátane Slovenska. Prostredníctvom Lyoness Cashback karty sa dajú využívať výhody vernostného programu pri každodenných nákupoch u viac ako 47 tisícov offline a online obchodných partnerov po celom svete. Lyoness prichádza s projektom cashback karty ako aktívnym fundraisingovým nástrojom na spolufinancovanie rozvoja vzdelávacích projektov Hodiny deťom, ktorý je priateľský nám všetkým.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog