logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

II. Benefičný ples Hodiny deťom podporilo 230 hostí

24. február 2014

Nadácia pre deti Slovenska bola v soboru, 22. februára 2014, jedným z hostiteľov III. Benefičného plesu Hodiny deťom, ktorý sa konal v Trenčianskych Tepliciach s cieľom získať finančné prostriedky do 15. ročníka verejnej zbierky.

Hlavnými hviezdami večera boli Mária Čírová a Marián Čekovský so svojou kapelou. Celým večerom hostí sprevádzala známa moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Roman Juraško. Ples otvorila svojím vystúpením akrobatická formácia Vertigo. Do tanca už po druhýkrát zahrala  plesová kapela HappyBand Orchestra, v rautovej časti program spestrili hudobné trio Cinnamon a harfistka Mária Kmeťková.

K známym hosťom plesu patril i primátor mesta Trenčianske Teplice pán Štefan Škultéty a celkovo sa plesu zúčastnilo 230 hostí nielen z okolia Trenčianskych Teplíc, ale i z ostatných častí západného Slovenska.

Hostia a partneri plesu prispeli do Hodiny deťom výťažkom v hodnote 3 045 eur, ktorý tvorili dary od sponzorov podujatia a zisk z predaja lístkov tomboly. Partner plesu, portál www.morezliav.sk daroval  pobyt pre dve deti do Paríža v hodnote 700 EUR.

Galéria obrázkov / autor fotografii: Marián Drinka / www.fotomelania.sk
Kliknite pre zväčšenie...


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog