logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Je tu 15. ročník Hodiny deťom

08. november 2013

„Veľké sny potrebujú malú pomoc“ je mottom aktuálneho, v poradí už 15. ročníka Hodiny deťom, ktorého cieľom je i v tomto roku získať finančné prostriedky na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti zo všetkých regiónov Slovenska.

Čo sa bude diať najbližšie dni a týždne?

Zbierka v uliciach

Od 13. do 15. novembra stretnete v uliciach 72 miest a obcí Slovenska takmer 1900 dobrovoľníkov, ktorí Vás oslovia a za váš dobrovoľný príspevok vám venujú odznak HUGA – kamaráta všetkých detí.

Najväčším mestom, v ktorom sa bude zbierka konať je Bratislava, „najkratšou“ obcou je Lok, najvýchodnejšie zapojenou obcou Podhoroď, najjužnejším mestom je Komárno, najsevernejšou je Čadca a tou najzápadnejšou Lozorno.

 

Benefičné pečenie s Potten&Pannen

V sobotu 16. novembra 2013 od 14:00 do 18:00 hodiny sa v OC Central uskutoční Benefičné pečenie s Potten& Pannen. Deti zo ZŠ Mierová v Bratislave a Centra pedagogicko- psychologického centra poradenstva a prevencie budú spolu so známymi osobnosťami piecť medovníčky, ktorých výťažok z predaja pôjde v plnom rozsahu do fondu 15. ročníka Hodiny deťom.

Osobne sa na vás tešia HUGO a Emília Vášáryová, Juraj Loj, Roman Juraško, Lenka Šoóšová, Karin Hajdu, Martin Mňahončák, Iveta malachovská, Karin Majtánová, Barbora Rakovská, Dodo Kuriľák, Petra Nagyová – Džerengová a ďalší. Deťom zaspieva Kristína i Miro Jaroš.  Pekné popoludnie zažijú nielen mamičky s deťmi, ale i milovníci pečenia v podobe workshopu o príprave medovníkov, či návodu, ako si pripraviť pravú domácu polevu, priamo od šéfkuchára hotela Lindner pána Krampla.

 

Benefičná aukcia Hodiny deťom

Je uzatvoreným eventom na pozvánky určeným dražiteľom z radov podnikateľských subjektov či známych osobností; konať sa bude vo štvrtok 21. novembra v hoteli Lindner pod záštitou Stredoeurópskeho domu fotografie a za podpory aukčnej spoločnosti SOGA. Možnosť prihlásiť sa trvá do 15.11.2013.

Pozrieť katalóg...

 

TV šou

Dych vyrážajúce stávky i známi umelci v netradičných vystúpeniach za podpory talentovaných detí podporených z fondu Hodina deťom... je len malá časť toho, čo vás čaká, ak si v nedeľu 8.12. o 20:20h zapnete Jednotku RTVS.  Priamo počas šou môžete volať do štúdia a porozprávať sa so známymi osobnosťami ako Sona Müllerová, Beáta Dubasová, bratia Hochschornerovci, Eva Pavlíková, Veronika Vadovičová, Štefan Nosáľ, Marcel Merčiak, Ľudovít Ludha, ai.

Večerom vás budú sprevádzať moderátori Martin Nikodým, Petra Bernasovská, Iveta Malachovská i Andrej Bičan. V umeleckých a zábavných číslach či napínavých stávkac uvidíte napríklad Mirku Partlovú, Filipa Jančíka, Filipa Tůmu, Čarovné ostrohy, ale i Virtuoso, Mufuzu, Kochanski band a mnohých ďalších.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog