logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Kampaň Hodina deťom sa rozbehla

Partička 22. november 2011

Kampaň zahŕňa 3 hlavné zbierkové podujatia – 11. novembra – ULIČINICA, 22.novembra – Hodina FOTOGRAFIE deťom, 6.decembra – TV show.

Nadácia pre deti Slovenska (NDS), ktorú podľa aktuálneho prieskumu marketingovej  agentúry TNS vyše 90 % respondentov považuje za dôveryhodnú, v ELESKO wine bar na Ventúrskej ulici v Bratislave oficiálne otvorila 13. ročník svojej zbierky Hodina deťom. Na tlačovej konferencii, ktorú moderovala Katarína Brychtová, výkonná riaditeľka nadácie Dana Rušinová oznámila, že zbierka do pokladničiek  ULIČNICA  v uliciach  miest Slovenska bude tento rok 11. novembra. Televízna šou Hodiny deťom – jej priamy prenos bude na Jednotke STV na Mikuláša 6. decembra o 20:05 hod.

Na tlačovej konferencii bola aj čestná predsedníčka Hodiny deťom Emília Vášáryová, autor kreatívy Hodiny deťom Juraj Johanides,  Ladislav  Venczel,  predstaviteľ spoločnosti Plaut - generálneho partnera Hodiny deťom. Šéfkuchár reštaurácie Camouflage Jaroslav Žídek  aj v mene svojich kolegov  Igora Čehyho a Mariána Filla predstavil pokus o rekord v upečení najvyššieho „komína“ z palaciniek, ktorým sa chce Hodina deťom zapísať do Guinessovej knihy rekordov.

 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy

Aktuálny výnos Hodiny deťom je 195 156,79 Eur. Ďakujeme.

Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog