logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Kampaň Rainbow for Ivanka pokračuje

ivanka 23. október 2015

Príbeh Ivanky Danišovej, ktorá sa narodila so vzácnym Goldenharovým syndrómom, je inšpiráciou pre mnohých ľudí. Ani nezvyčajná diagnóza a ďalšie zdravotné problémy ju nezlomili a nedonútili vzdať svoj boj. Napriek tomu, že jej mnohí už nedávali nádej, ona sa nevzdala, pretože pomoc existuje, aj keď až v Clevelande.

Ivanka Danišová potrebuje na jeseň podstúpiť druhú mimoriadne náročnú kraniofaciálnu operáciu (operáciu časti tváre a lebky). Bude prvou európskou pacientkou , ktorá podstúpi v USA mnohohodinovú rekonštrukčnú chirurgickú operáciu vrodenej vývojovej chyby tváre a lebky - Goldenharovho syndrómu. Predpokladané náklady na túto komplexnú operáciu s nevyhnutnou účasťou viacerých medicínskych špecialistov sa však šplhajú do výšky neuveriteľných 185-tisíc dolárov.

Pomôcť jej môžete aj vy. Stačí zaslať darcovskú  SMS na číslo 800 v sieti všetkých mobilných operátorov v hodnote 4 eurá, kde celý výnos ide do zbierky. Do textu SMS je potrebné napísať GOLD, aby bolo možné SMS identifikovať.
Prispieť môžete aj poslaním/vložením ľubovoľného príspevku na osobitný bankový účet zbierky, do poznámky treba napísať text „GOLD“:
Tatra Banka
2669520090/1100
IBAN SK19 1100 0000 0026 6952 0090 ,
SWIFT  TATRSKBX
Variabilný symbol -13640

V minulom roku Ivanka oslovila občianske združenie  Mólo, vďaka čomu vznikol projekt na vyzbieranie financií OZ Mólo GOLD. Cieľom projektu je aj zvyšovanie povedomia spoločnosti o problematike choroby – Goldenhar syndrom. Nadačný projekt Hodina deťom sa stal partnerom tejto pomoci a prostredníctvom verejnej zbierky Hodina deťom 16 tak darcovia prispeli na tento účel sumou 71 175,23 eur .

Veľké sny potrebujú malú pomoc. Ďakujeme, že nám ich pomáhate plniť. 

 

Viac o Ivanke a jej príbehu sa dozviete na stránke Rainbow for Ivanka


 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog