logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Nezabudnuteľný večer v Trenčianskych Tepliciach

20. február 2012

Viac ako 200 hostí prvého benefičného plesu pre Hodinu deťom sa v Kursalóne v Trenčianskych Tepliciach zabavilo pri skvelom programe.

Moderátorka plesu a členka správnej rady Nadácie pre deti Slovenska Alenka Heribanová si užila ples spolu s manželom. Hostí, medzi ktorými boli aj Roman Luknár a jeho televízna manželka Zuzana Haasová, či Štefan Škultéty, primátor Trenčianskych Teplíc, až do skorých ranných hodín zabávali Martin Chodúr, Oskar Rozsa, Martin Valihora, Svetlana Rymarenko, ďalší členovia skupiny Fragile na čele s Branislavom Kostkom a mnohí iní. V dražbe našli svojich nových majiteľov detské šaty z TV šou Hodina deťom od Lukáša Kimličku či hokejové dresy Mariána Hossu a Mariána Gáboríka. Výnos dražby spolu s honorárom Martina Chodúra putovali na konto najznámejšej slovenskej verejnej zbierky pre deti Hodina deťom a svoje uplatnenie nájdu aj v trenčianskom regióne.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog