logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Ples Kooperativy s charitatívnym rozmerom

09. február 2015

Plesová sezóna je už v plnom prúde. 17. januára to v Bratislavskej Redute žilo reprezentačným plesom Kooperativa. Ten mal okrem zábavy ešte jeden dôležitý rozmer – charitatívny.

Program, v ktorom vystupovali slovenskí interpreti moderovala charizmatická Andrea Belányiová. Hostia sa počas večera mali možnosť zabaviť na vystúpeniach kapiel Backwards a Desmod, ale i skvelej Sise Lelkes-Sklovskej, Andrei Zimányiovej. Do tanca hral Boom Band.

Tohtoročný ples ale nebol len o zábave, ale aj o pomoci. Hostia plesu prispeli do nadačného fondu Kooperativa sumou 13 840 eur (spravuje ho naša Nadácia pre deti Slovenska). „Som nadšený a ďakujem za to, že naši hostia, významní predstavitelia slovenskej spoločnosti, potvrdili, že majú dobré srdcia. Vyzbieraná suma prekonala moje očakávania, hostia nám umožnili pomôcť deťom, handicapovaným a matkám v zložitej životnej situácii. Ďakujem aj mojim kolegom z poisťovne KOOPERATIVA, že venovali svoj čas, prácu, vecné dary aj financie na pomoc slabším. Veľmi si to vážim,“ povedal Ing. Juraj Lelkes. Následne cez neho  bude podporených 8 zariadení pre deti, chorých, zdravotne znevýhodnených a ľudí v krízových životných situáciách na celom Slovensku.

Ples dopadol na jednotku a ľudia si ho skvelo užili vo viacerých rovinách. Ďakujeme poisťovni Kooperativa za ples i vyzbierané peniaze. Tešíme sa z partnerstva, ktoré opäť prinesie pomoc mnohým, ktorí ju potrebujú.

Podporené subjekty

Banská Bystrica: Detský domov Svetluška, Medzilaborce: Detský domov Sv. Nikolaja, Špeciálna materská škola, Reedukačné zariadenie pre maloleté matky a Denný stacionár, Nitra: krajské stredisko Únie nevidiacich a slabozrakých, Prešov: detský domov, Trenčín: domov sociálnych služieb DEMY, Žilina: krízové centrum pre týrané deti NÁRUČ, Bratislava: Zariadenie komunitnej rehabilitácie Gaudeamus a detský domov Studienka

zdroj foto: webnoviny.sk, Ctibor Bachratý


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog