logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Plesujte s Hodinou deťom

ples 14. január 2016

Skvelá atmosféra, výborná hudba a vynikajúci program. Nadácia pre deti Slovenska spolu so SpicyBrown a Kursalonom Trenčianske Teplice vás pozýva už na V. Benefičný ples Hodiny deťom. Príďte sa zabaviť a zároveň pomôcť deťom. Už 30. januára v Kursalone Trenčianske Teplice.

Cieľom podujatia je vyzbierať čo najvyššiu sumu do verejne zbierky Hodina deťom. „Radi by sme účastníkom plesu dopriali pocit výnimočnosti byť súčasťou projektu, ktorého úlohou je pomoc druhým.", priblížili organizátori podujatia.

Hosťom tiež sľubujú jedinečný a nezabudnuteľný zážitok. Hviezdou programu bude Celeste Buckingham a môžete sa tešiť aj na tanečné a akrobatické vystúpenia. Večerom bude sprevádzať moderátorská dvojica Lenka Šóošová a Martin Juraško.

Neváhajte, príďte sa zabaviť a podporiť dobrú vec. Už 30. 1. 2016 o 19.00 h. v Kursalone Trenčianske Teplice. Tešíme sa na Vás!

Vstupenky je možné zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog