logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Podporené projekty v programe BUS

30. máj 2013

Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci so Citibank vyhlásila výsledky II. kola Grantového programu BUS - Praktický čin je tiež cesta k pozitívnej zmene. Na základe hodnotenia Výberovej komisie sa prerozdelí suma 1 800 EUR medzi 7 víťazných projektov.

Do jarného kola Grantového programu BUS, prostredníctvom ktorého chce Citibank prispieť k budovaniu sociálno-finančnej gramotnosti nielen na školách, ale aj v komunitách, sa prihlásilo 7 organizácií. Všetky zaslané žiadosti v prvom kole hodnotenia starostlivo posudzovali členovia Výberovej komisie, ktorá pozostávala z 2 zástupcov Nadácie pre deti Slovenska a 1 externého hodnotiteľa. Na základe hodnotenia Výberovej komisie a v rámci II. kola Grantového programu BUS sa podporia – 2 základné školy, 1 špeciálna základná škola, 1 detský domov a 1 mimovládna organizácia zo 4 regiónov Slovenska.

Zoznam podporených žiadateľov si môžete pozrieť TU.

V rámci tohtoročného Grantového programu BUS je spolu podporených už 23 organizácií v sume viac ako 10 000 EUR.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy

Aktuálny výnos Hodiny deťom je 195 156,79 Eur. Ďakujeme.

Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog