logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Podporené projekty v programe BUS

30. máj 2013

Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci so Citibank vyhlásila výsledky II. kola Grantového programu BUS - Praktický čin je tiež cesta k pozitívnej zmene. Na základe hodnotenia Výberovej komisie sa prerozdelí suma 1 800 EUR medzi 7 víťazných projektov.

Do jarného kola Grantového programu BUS, prostredníctvom ktorého chce Citibank prispieť k budovaniu sociálno-finančnej gramotnosti nielen na školách, ale aj v komunitách, sa prihlásilo 7 organizácií. Všetky zaslané žiadosti v prvom kole hodnotenia starostlivo posudzovali členovia Výberovej komisie, ktorá pozostávala z 2 zástupcov Nadácie pre deti Slovenska a 1 externého hodnotiteľa. Na základe hodnotenia Výberovej komisie a v rámci II. kola Grantového programu BUS sa podporia – 2 základné školy, 1 špeciálna základná škola, 1 detský domov a 1 mimovládna organizácia zo 4 regiónov Slovenska.

Zoznam podporených žiadateľov si môžete pozrieť TU.

V rámci tohtoročného Grantového programu BUS je spolu podporených už 23 organizácií v sume viac ako 10 000 EUR.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog