logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Podporte Hodinu deťom a získajte možnosť priamej účasti na TV šou

26. november 2013

Hodina deťom slávi jubilejných 15 rokov, a preto by sme vám chceli poďakovať za vašu podporu... prvým 100 záujemcom, ktorí sa rozhodnú podporiť Hodinu deťom minimálne sumou 10 € pošleme lístok na TV šou. Aj tento rok sa vám prihovárame s prosbou o podporu celoročnej verejnej zbierky Hodina deťom s cieľom získať finančné prostriedky na jedinečné a užitočné projekty pre deti i mladých ľudí na Slovensku.

Vy tak budete môcť, z prvej ruky, zažiť neopakovateľnú atmosféru priameho prenosu TV šou vysielanom 8. decembra 2013 od 20:20h do 22:40h na JEDNOTKE RTVS z Incheba Expo Bratislava.

Rezervovať si lístok je možné do 2.12.2013 na adrese nds@nds.sk  Subject:  Lístky na TV show. V potvrdzujúcom emaili Vám pošleme informácie o rezervácii lístka i pokyny k vyzdvihnutiu lístkov pred TV show. Príspevok do Hodiny deťom je potrebné poslať na účet verejnej zbierky 222200200 / 0900 s poznámkou TV šou.

Tešíme sa na vás 8. decembra 2013.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog