logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Podporte Hodinu deťom a získajte možnosť priamej účasti na TV šou

26. november 2013

Hodina deťom slávi jubilejných 15 rokov, a preto by sme vám chceli poďakovať za vašu podporu... prvým 100 záujemcom, ktorí sa rozhodnú podporiť Hodinu deťom minimálne sumou 10 € pošleme lístok na TV šou. Aj tento rok sa vám prihovárame s prosbou o podporu celoročnej verejnej zbierky Hodina deťom s cieľom získať finančné prostriedky na jedinečné a užitočné projekty pre deti i mladých ľudí na Slovensku.

Vy tak budete môcť, z prvej ruky, zažiť neopakovateľnú atmosféru priameho prenosu TV šou vysielanom 8. decembra 2013 od 20:20h do 22:40h na JEDNOTKE RTVS z Incheba Expo Bratislava.

Rezervovať si lístok je možné do 2.12.2013 na adrese [email protected]  Subject:  Lístky na TV show. V potvrdzujúcom emaili Vám pošleme informácie o rezervácii lístka i pokyny k vyzdvihnutiu lístkov pred TV show. Príspevok do Hodiny deťom je potrebné poslať na účet verejnej zbierky 222200200 / 0900 s poznámkou TV šou.

Tešíme sa na vás 8. decembra 2013.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy

Aktuálny výnos Hodiny deťom je 195 156,79 Eur. Ďakujeme.

Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog