logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Pokladničková zbierka v uliciach prekvapila

28. november 2017

V piatok 10. novembra ste v uliciach 450 miest a obcí mohli stretnúť našich dobrovoľníkov so žltými pokladničkami.

Súčasťou akcie bola aj jedna novinka. Ak ste pri sebe nemali hotovosť, bolo možné prispieť kartou. Vybrané tímy dobrovoľníkov používali terminál na troch miestach v Bratislave. Cez terminál sa podarilo vyzbierať viac ako 400 eur, čo považujeme za veľký úspech a všetkým darcom, ktorý túto možnosť využili, ďakujeme za dôveru.

Do zbierky sa zapojilo 6722 dobrovoľníkov a koordinátorov z 394 miest a obcí Slovenska. Oficiálne výsledky zbierky v uliciach sa ešte kompletizujú, ale s radosťou vám môžeme prezradiť, že sa vám podarilo prekonať minulý rok. Pre deti sa vyzbieralo viac ako 120 000 eur, čo je dvojnásobok oproti minuloročnému výnosu. 

Kampaň Hodiny deťom vyvrcholí televíznou šou plnou zaujímavých a známych hostí. Budete si ju môcť pozrieť na programe STV1 v sobotu, 16. decembra o 20.20 hod.

Hodina deťom je celoročná verejná zbierka a najstarší program Nadácie pre deti Slovenska, ktorý od roku 1999 podporuje projekty pre deti a mladých ľudí na celom Slovensku. Dlhodobo podporuje štyri oblasti práce s deťmi a mladými ľuďmi zamerané na prevenciu, intervenciu a riešenie problémov, školské prostredie a budovanie bezpečného prostredia v komunite. Prostredníctvom zbierky sa v priebehu 18 rokov podarilo podporiť už 1 753 projektov.

Hodina deťom prepája tých, ktorí potrebujú pomoc s tými, ktorí im ju môžu a chcú poskytnúť. Darcom sa môže stať ktokoľvek prispením do žltej pokladničky počas  zbierky v uliciach, alebo celoročne zaslaním sms na číslo 800 v hodnote 4 eur.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog