logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Poznáme výsledky jarného kola GP Dôvera

27. máj 2013

Nadácia pre deti Slovenska v spolupráci so zdravotnou poisťovňou Dôvera vyhlásila výsledky jarného kola Grantového programu Dôvera. Na základe hodnotenia Výberovej komisie a hlasovania zamestnancov Dôvery sa prerozdelí suma 14 000 eur medzi 16 víťazných projektov.

Do jarného kola Grantového programu Dôvera, prostredníctvom ktorého chce zdravotná poisťovňa Dôvera prispieť k zlepšovaniu podmienok v oblasti zdravia a zdravého života, sa prihlásilo 33 individuálnych žiadateľov a 63 organizácií. Všetky zaslané žiadosti v prvom kole hodnotenia starostlivo posudzovali členovia Výberovej komisie, ktorá pozostávala zo zástupcov Nadácie pre deti Slovenska a Dôvery. Na základe ich odporúčania postúpilo do ďalšieho kola 10 individuálnych žiadostí a 20 žiadostí od organizácií. V ňom spolurozhodovali o tom, koho podporiť, zamestnanci Dôvery aktívni v oblasti dobročinnosti.

Na základe hodnotenia Výberovej komisie a hlasovania zamestnancov Dôvery sa v rámci jarného kola Grantového programu Dôvera podporí 5 individuálnych žiadostí a 11 žiadostí od organizácií v celkovej sume 14 000 eur. Zoznam podporených žiadateľov si môžete pozrieť TU.

V tomto roku je naplánované ešte jedno, jesenné kolo Grantového programu Dôvera. Všetky bližšie informácie k nemu, rovnako aj prihlasovacie formuláre pre individuálnych žiadateľov a pre organizácie, budú zverejnené na internetových stránkach Nadácie pre deti Slovenska a Dôvery v priebehu septembra.

Viac informácií ku Grantovému programu Dôvera nájdete na: http://www.nds.sk/galeria-projektov/projekty/grantovy-program-dovera/
 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog