logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Pozvánka: Diskusia o kvalite práce s deťmi a mládežou

07. január 2015

Nadácia pre deti Slovenska Vás pozýva na diskusiu o kvalite práce s deťmi a mládežou v oblasti voľného času a neformálneho vzdelávania, ktorá sa uskutoční 21. januára 2015 v Bratislave, v čase 10:00 - 13:00 (konkrétne miesto spresníme).

Cieľom diskusie je:
• prezentovať priebežné výsledky projektu o kvalite práce s deťmi a mládežou (diskusií v regiónoch s pracovníkmi s deťmi a mládežou, samotnými deťmi a mladými ľuďmi ako aj prehľadu zahraničných zdrojov);
• vytvoriť priestor pre ľudí a organizácie priamo pracujúce s deťmi a mladými ľuďmi ako aj pre tých, ktorí pre ich prácu vytvárajú podmienky, na výmenu názorov a skúseností o tom, čo znamená kvalitne pracovať s deťmi a mladými ľuďmi;
• sieťovať, motivovať a inšpirovať sa navzájom.

Podujatie je určené tým, ktorí s deťmi a mladými ľuďmi pracujú priamo i tým, ktorí pre túto prácu vytvárajú podmienky - zástupcom štátnej a verejnej správy.

Prosíme Vás o potvrdenie Vašej účasti do 14. januára 2015 e-mailom na kontakt: Lucia Skokanová, luciaskokanova@nds.sk. Uveďte prosím Vaše meno, priezvisko, názov organizácie/inštitúcie, ktorú reprezentujete, príp. funkciu ako aj kontaktné údaje - e-mail a telefónne číslo. Ďakujeme. V prípade otázok je možné od 10.1.2015 kontaktovať koordinátorku i telefonicky na čísle: 0944 555 701.

Za organizáciu/inštitúciu sa môžu prihlásiť dvaja zástupcovia, je však potrebné určiť ich prioritu - v prípade veľkého záujmu o účasť na diskusii budú pozvaní tí nahlásení, účasti ktorých organizácia/inštitúcia priradila vyššiu prioritu. Vašu účasť na diskusii Vám potvrdíme krátko (1-2 dni) po uzávierke prihlasovania.

Počas diskusie je zabezpečené občerstvenie, prípadné cestovné si hradia účastníci sami.

Projekt zvyšovania kvality práce s deťmi a mládežou bol podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR v rámci PROGRAMOV PRE MLÁDEŽ NA ROKY 2014-2020.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog