logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Pretvorme tradičné školy na školy 21.storočia

24. apríl 2014

Sme zanietení pre moderné školstvo. Preto sme spojili sily a v piatok, 16. mája 2014, organizujeme konferenciu, ktorou chceme podporiť proces zmeny tradičnej školy na školu 21. storočia.

Nadácia pre deti Slovenska, Asociácia Susan Kovalíkovej – Vzdelávanie pre 21. storočie a Základná škola s materskou školou J.A. Komenského v Bratislave, za podpory Samsung Electronics Slovakia, sa rozhodli pozvať relevantných partnerov, aby predstavili nový koncept učenia, ktorý sa úspešne aplikuje na vybraných školách Slovenska. Výsledkom sú deti, ktoré nielen radi chodia do školy, ale i deti pripravené na reálny pracovný trh.

Záštitu nad konferenciou prevzal minister školstva, vedy, výskumu a športu pán Dušan Čaplovič. Počas prednášok i praktických workshopov sa predstavia Susan Kovalíková, autorka programu Vysoko efektívne učenie, Patty Harrington, konzultantka programu Vysoko efektívne učenie, Erich Mistrík, vysokoškolský pedagóg, Jana Nováčková, psychologička, ale i deti a pedagógovia zo škôl, v ktorých sa učí inak.

Viac informácii na konferencia.nds.sk


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog