logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Rekreačný pobyt pre deti z krízového centra

11. október 2013

Nadácia pre deti Slovenska podporila z grantového programu Hodina deťom vzdelávaco-rekreačný pobyt pre deti z Detského krízového centra Náruč v Žiline. Ten sa začal v týchto dňoch, 10. októbra, v Oščadnici a trvať bude do nedele 13. októbra 2013.

Plánovaný počet účastníkov je 20, toho 7 rodičov a 13 detí. V rámci podujatia bude prebiehať široké spektrum aktivít pre deti; pre rodičov je pripravená edukačná a terapeuticko – podporná skupina. Deti sa môžu zúčastniť tvorivých dielní a rôznych hier. Taktiež je pripravený spoločný program, ktorý má zlepšiť spoluprácu i vzájomné porozumenie detí a rodičov, posilniť vzájomnú dôveru a ukázať im príjemné spôsoby spoločného trávenia voľného času.

Detské krízové centrum Náruč je určené deťom, ktoré v rodinách zažívali násilie, zneužívanie a zanedbávanie. Cieľom je poskytnúť pomoc dieťaťu a rodine v kríze pri riešení ich situácie a predchádzať ďalšiemu násiliu či zanedbávaniu dieťaťa.

Viac o projekte...


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog