logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Slováci postúpili do stredoeurópskeho finále FLL

06. december 2011

Nadácia pre deti Slovenska s finančnou podporou Nadačného fondu MyšLienka firmy Anasoft a Fakultou matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave úspešne zorganizovala 4. ročník robotickej súťaže pre mládež FIRST LEGO League na Slovensku.

Uskutočnili sa tri  regionálne kolá FLL: v Bratislave 22. novembra v Univerzitnom pastoračnom centre v Internáte Ľ. Štúra v Mlynskej doline, v Banskej Bystrici vo Fakulte prírodných vied Univerzity Mateja Bela a v Košiciach v Aule Maxima Slovenskej Technickej Univerzity, obe 25. novembra. 6 víťazných tímov z celého Slovenska sa zúčastnilo vďaka podpore Nadácie Allianz na semifinále krajín V4 a Bulharska, ktoré sa konalo 3. decembra  v poľskom Gdansku. V rámci semifinále obsadili dva slovenské tímy tretie a štvrté miesto a postupujú na finále stredoeurópskych krajín, ktoré sa bude konať 13. januára 2012.

Vic informácií, ako aj kompletné výsledky nájdete na www.fll.sk.    
 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog