logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Šport, príroda a pomoc deťom - blíži sa Charity Golf Cup 2016

golf 22. júl 2016

Dá sa pomôcť deťom tým, že si zahráte golf? Veru áno, ale musí to byť vo Vysokých Tatrách a s Hugom. Pozývame vás na Charity Golf Cup už 6. augusta v golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Ak ste fanúšikmi tohto vznešeného športu, príďte podporiť dobrú vec na už 9. ročník charitatívneho turnaja pod záštitou Petra Bondru. Výťažok zo vstupného i z tichej dražby a tomboly bude venovaný Nadácii Miroslava Šatana a do zbierky Hodina deťom Nadácie pre deti Slovenska. Hodinu deťom môžete podporiť priamo vašim zvýhodneným štartovným. Informácie vám radi poskytneme na adrese pr@nds.sk.

Na turnaji si okrem golfu určite vychutnáte aj príjemné tatranské prostredie a tiež prítomnosť známych osobností z oblasti športu a kultúry. Svoju účasť zatiaľ prisľúbili napríklad Peter Bondra, Miro Šatan, Richard Lintner, Marián Hossa, Robert aj Rony Petrovickí, Dominik Hlavatý, Milan Lasica, Milan Kňažko, Ady Hajdu, Martin Mňahončák, Ján Kozák či nový preziden SZLH, Martin Kohút.

Na 9. ročníku podujatia nebude chýbať ani náš Hugo, ktorý je už neodmysliteľnou súčasťou turnaja Charity Golf Cup.

Súčasťou turnaja hraného formou Texas scramble je aj tichá dražba, live aukcia a tombola.

 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog