logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Stačí dobrý nápad

08. február 2013

Nadácia pre deti Slovenska je súčasťou úžasného projektu Grantového programu O2 Think Big, ktorý dáva už niekoľko rokov mladým ľuďom motiváciu a podporu, aby zmenili veci a život okolo seba k lepšiemu.

 

"Vaše tréningy mi pri projektovaní veľmi pomohli. Na školeniach som spoznala veľa zaujímavých ľudí a aj tí ma inšpirovali, aby som pokračovala v realizovaní svojich nápadov. Vzdelávacie školenia na celom programe veľmi oceňujem" účastníčka podporeného projektu Vrak(ing).

Spoločne aj v spolupráci s Nadáciou Ekopolis prostredníctvom programu Think Big pomáhame mladým ľuďom zapojiť sa do pozitívnych zmien vo svojom okolí. Môžu tak napríklad s kamarátmi skrášliť prostredie, v ktorom žijú, vymyslieť novú náplň priestorom, v ktorých sa stretávajú, upraviť športové plochy, zorganizovať zaujímavé kultúrne alebo spoločenské podujatie či zrealizovať projekt v oblasti umenia alebo vzdelávania.

Vybrané Think Big projekty môžu aj tento rok získať nielen grantovú finančnú podporu (buď do výšky 500€ alebo do 2000€), ale aj vzdelávanie zamerané na zvyšovanie zručností, asistenciu pri realizácii projektov a dokonca aj technické a komunikačné vybavenie.

Medzi podporenými projektmi z minulých rokov dominovali aktivity z oblasti športu a kultúry, nechýbajú však ani projekty orientované na pomoc sociálne znevýhodneným skupinám či na ochranu životného prostredia. S podporou grantu Think Big tak mladí ľudia zrekonštruovali lezecké steny, bike parky, športoviská, zrealizovali divadelné predstavenia, diskusie, výstavy, koncerty a mladí dobrovoľníci pomohli aj sociálne znevýhodneným rovesníkom alebo vzdelávali deti na základných školách v oblasti online bezpečnosti.

Podporené projekty a ich realizáciu môžete sledovať na stránke www.o2thinkbig.sk.

 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog