logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Staň sa superhrdinom a pomôž!

26. október 2013

Dni superhrdinov sa blížia a s nimi aj tvoja príležitosť stať sa jedným z nich a pomôcť deťom na Slovensku. Zapoj sa v dňoch 13. až 15. novembra 2013 do verejnej zbierky Hodina deťom ako dobrovoľník, pomôž vyzbierať čo najviac a zaži pri tom more zábavy!

Každý dobrovoľník, ktorý sa v rámci svojho času venuje pomoci iným, je superhrdina. Niekto ním je roky, iný by možno rád začal, no nevie ako... Tvojou príležitosťou je práve Hodina deťom, do ktorej sa v minulom roku zapojilo viac ako 3 000 mladých ľudí.

Prihlás sa i Ty prostredníctvom registračného formulára do 4. novembra 2013 na www.hodinadetom.zones.sk, zostav si svoj vlastný tím a spolu s kamarátmi sa zapojte so verenej zbierky v uliciach na podporu detí a mladých ľudí na Slovensku. Svoj deň natoč na video alebo urob fotku, ako si zbieral peniažky a pošli nám ich do 20. novembra na emailovú adresu luciaj@nds.sk.

Na čo sa môžete tešiť?

... na more zážitkov počas celého dňa, ale hlavne i na pekné ceny, ktoré ťa okrem dobrého pocitu určite potešia!

Tím, ktorý vyzbiera počas verejnej zbierky najviac finančných prostriedkov, vyhrá indiánsky deň na koňoch spojený s lukostreleckým workshopom a špeciálny bonus vo forme pozvania do živého prenosu TV šou Hodina deťom a príležitosť osobne sa stretnúť s Adelou a Sajfom.

Tím, ktorý získa najviac lajkov na facebooku za svoje foto zo zbierky, čaká adrenalínový rafting a za najobľúbenejšie video lajkované na facebooku je výhrou celodenný vstup do aquaparku.

STAŇ SA TEDA SUPERHRDINOM - pomôž dobrej veci, buď kreatívny a inšpiruj ostatných! A zbierka? To je predsa zábava!

Viac info o dni superhrdinov na: www.hodinadetom.zones.sk.

 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog