logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

TV šou Hodina deťom - minúta po minúte

17. december 2016

Ak ste snívali o tom, že sa porozprávate s niektorou zo známych osobností, v sobotu, 17. decembra,ste mali šancu si tento sen splniť. Telefonátom do štúdia alebo SMS ste mohli podporiť Hodinu deťom. Televízna šou Hodina deťom sa skončila, no Vaša podpora projektom pre deti a mladých ľudí na Slovensku môže pokračovať. Ďakujeme za Vaše SMS na číslo 800 alebo za podporu prostredníctvom stránky www.moncici.sk. Ďakujeme za Vašu podporu!

22.40

ĎAKUJEME, VYZBIERANÁ SUMA VEREJNEJ ZBIERKY HODINA DEŤOM DO TEJTO CHVÍLE JE:

22.37

22.30

Meky Žbirka

22.25

Rok s Hodinou deťom - rekapitulujeme

22.24

22.21

Je to tu, stávka zlomená, suma vyzbieraná a ide sa na klince...

22.19

Nielen o Bojovníkoch za zdravie, ale aj o od Tatier k Dunaju a o ďalších úžasných aktivitách hovorí Martin Kultan, generálny riaditeľ zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorý prídáva do zbierky 8 000 €.

21.14

21.13

Janka Valocká hovorí o tom, že telefonoval aj Laci Strike, 92-ročná pani i onkologická pacientka. Je to úžasné, všetci z Nadácie pre deti Slovenska Vám ĎAKUJEME!

22.11

Kolegyne moderátorky prišli podporiť svojich kolegov a rozprávajú zážitky z telefonovania... Volajú aj deti, aj starší ľudia, pozdravujeme Alfonza. j

22.08

Šľahačková princezná...

22.06

Predstavujeme ďalší projekt neformálneho vzdelávania podporený z Hodiny deťom. V minulom roku sa na projektoch, na ktoré sme prerozdelili peniaze našich darcov, zúčastnilo okolo 7000 detí.

22.02

Dana Rušinová, správkyňa Nadácie pre deti Slovenska a programová manažérka Hodiny deťom Luucia Jakubíková približujú poslanie programu a ďakujú dlhoročným ambasádorom - pani Milke Vášáryovej a pani Chudíkovej, pretože, žiaľ, pán Chudík, ktorý bola naším dlhoročným abasádorom, už nie je medzi nami...

21.55

Kým to moderátori predýchajú a podarí sa vyzbierať suma vložená do stávky, tancuje nám Slovenský ľudový umelecký kolektív... všetci umelci, ktorí dnes vystupujú, vystupujú bez nároku na honorár s cieľom podporiť všetkých, aby poslednou hodinovou mzdou podporili aktivity pre deti a mladých ľudí, pretože

čas venovaný deťom sa vám vráti vždy.

21.52

Ak "padne" suma 75 000 €, títo traja moderátori, každý z inej televízie, si ľahnú na fakírske postele...

21.50

Deti v materskej škole vymýšľajú ďalšie úlohy - tentokrát to bude niečo s klincami...

21.45

Rekapitulujeme... Vyzbieralo sa 50 000 €? Suma je 51 696 €.  A Karin Majtánová ide do výšok.... To bola výzva sama pre seba, hovorí Karin po svojom výkone, z ktorého sa veľmi teší, lebo bojovala so sebou, lebo nerada prehráva...

21.41

Peter Bažík a Janais a skvelá vianočná atmosféra...

21.39

Moderátori relácie Občan za dverami hovoria o svojej práci a o tom, ako sa ocitajú za dverami aj oni...

21.36

Karin Majtánová je pripravená, chýba nám suma...

21.32

Opäť Celeste Buckingham a Hex...

21.28

Náš strieborný medailista z OH vodný slalomár Matej Beňuš...

21.25

Čakáme na vyzbieranie sumy 50 000 €. Medzitým Pár vianočných slov od Beaty Dubasovej...

21.20

Kandráčovci a po nich otázka Karin Majtánovej, či je možné, že sa tých 50 000 € nenazbiera. Nazbiera? Pridajte sa a volajte 14 222.

21.15

Spoluorganizátormi Tv šou sú Nadácia pre deti Slovenska a Rozhlas a televízia Slovenska. Na snímke Václav Mika,riaditeľ RTVS a Dana Rušinová, správkyňa Nadácie pre deti Slovenska.

21.14

Skupina Hex, Tóno a Sáva Popovič a Mravec... spomínajú na svoje detstvo grin a pporovnávajú ho s tým, čo čakajú dnes od svojich detí...

21.11

21.05

Predstavujeme ďalší z projektov, na ktorí sa v minulom roku vyzbierali ľudia z celého Slovenska. Z dnešnej zbierky budeme realizovať projekty, ktoré budú organizácie realizovať v roku 2017.

21.03

Do ďalšej stávky ide Karin Majtánová. Čo to bude? Deti zoškôlky chcú niečo vo vzduchu. bude akrobacia? Ak bude na konte 50 000 €, Karin Majtánová, ktorá sa bojí výšok, trúfne si na akrobaciu vo vzduchu...

21.02

Podarilo sa. Ruky zostali celé... Kandráčovcom to vyšlo!

20.59

Suma vyzbieraná... ide sa na prvú stávku...

20.53

Lucia Lužinská a Orchester Taste of Brass spríjemňuje náladu a medzitým bežia na spodnom okraji obrazovky prvé pozdravy...

20.50

Hugo sa vybral do Spojenej školy internátnej pre deti s poruchami zraku v Bratislave a pozerá, čo všetko tieto deti dokážu...

20.47

katka Brychtová predstavuje ďalších telefonistov - Danku Strculovú, Andreja Walnera a Karin Majtánovú.

20.43

Celeste Buckingham a King Shaolin.

20.42

20 000 € treba vyzbierať, aby manažér a člen skupiny Kandráčovci rozbili tehly...Ako? Sledujte a uvidíte... Volajte na telefónne číslo 14 222 a ppodporte Hodinu deťom!

20.37

Kvetka Horváthová, Andrea Belányi a Ľudo Bajaník - podporovatelia, ktorí prepájajú podporu aj naprieč televíziami spomínajú na svoje detstvo.

20.32

Katka Brychtová a Bruno Ciberej po úvodnej dokrútke spomínajú na predchádzajúce ročníky. Pripomínajú možnosť poslať SMS na číslo 800, jedna SMS má hodnotu 4 €, ktoré poputujú na Zbierku Hodiny deťom a celková suma bude rozdelená medzi užitočné projekty pre deti a mladých ľudí na celom Slovensku.

20.25

Začíname! Ambasádori Hodiny deťom Helena Krajčiová a Tomáš Maštalír pozývajú sledovať úžasnú šou, ktorej cieľom je pomôcť deťom na Slovensku.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog