logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

TV šou Hodina deťom: Hudobné novinky i dych berúce stávky známych osobností

tv sou 10. december 2015

Už 19. decembra o 20.20 uvedie Jednotka RTVS tradičnú televíznu šou, ktorá sa už roky teší veľkej obľube divákov. Charitatívny galavečer Hodina deťom prinesie aj tento rok vystúpenia umelcov a nervydrásajúce výkony známych osobností, ktoré sú ochotné pre deti siahnuť až na hranice svojich možností.

Galavečer sa bude niesť v duchu dvadsaťročnice Nadácie pre deti Slovenska. Všetko sa bude odohrávať paralelne na dvoch miestach. V štúdiu RTVS v Mlynskej doline čaká na divákov večer plný hudby a tanca, ktorým bude moderátorsky sprevádzať Vera Wisterová. Diváckou lahôdkou budú 4 hudobné premiéry – s čerstvými novinkami vystúpia Samo Tomeček, Robo Opatovský, Pavol Hammel a Peter Bič Projekt. 

Počas celého večera sa budú môcť ľudia dovolať našim telefonistom - spevákom, hercom, moderátorom či športovcom. Prispejú tak do zbierky Hodina deťom, a zároveň sa môžu porozprávať so svojou obľúbenou celebritou. Do programu sa zapoja aj deti z organizácií, ktoré Hodina deťom podporila.

Stávky sa, tak ako minulý rok, budú konať v exteriéri. Tentokrát na Námestí Milana Rastislava Štefánika pred nákupným centrom Eurovea. Tu bude divákom i účinkujúcim robiť spoločnosť Sajfa, čiže o zábavu bude postarané. A diváci si môžu byť istí, že priestor pre naše stávky využijeme naplno!

Nezabudnite a presvedčte sa o tom, že pomôcť deťom je jednoduché. Už 19. decembra o 20.20 na Jednotke.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog