logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

V Demänovskej doline sa vzdelávalo

17. júl 2012

Nadácia pre deti Slovenska pripravila druhú časť semináru pre nových lektorov projektu komunitného vzdelávania Škola rodinných financií.

V Demänovskej doline sa pod vedením našich odborných lektorov 11.-13. júla 2012 opäť vzdelávalo. Na seminári získali účastníci základné informácie k metodike Školy rodinných financií, venovali sa témam ako:

  • Kedy a odkiaľ si požičať
  • Úvery, pôžičky, splátky
  • Ochrana spotrebiteľa
  • Príčiny dlhov, nekalé praktiky, vymáhanie a exekúcie.

A ako sa na tréningu páčilo účastníkom? Hodnotenia boli veľmi pozitívne a motivujúce. „Pohodová atmosféra, všetko čo sme chceli bolo zodpovedané.“ Účastníci ocenili spôsob organizácie, prípravy a využitia času na seminári. „Veľmi užitočné vzdelávanie, v krásnom prostredí s dobrými lektormi, ľudským prístupom a praktickými informáciami z finančnej oblasti, “ odznelo v hodnotiacom dotazníku od účastníkov.

Veríme, že podobné tréningy budú aj naďalej inšpirovať, na odbornej úrovni vzdelávať a predovšetkým poukazovať na to, že projekt Škola rodinných financií má svoje veľké opodstatnenie.

 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog