logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

V Demänovskej doline sa vzdelávalo

17. júl 2012

Nadácia pre deti Slovenska pripravila druhú časť semináru pre nových lektorov projektu komunitného vzdelávania Škola rodinných financií.

V Demänovskej doline sa pod vedením našich odborných lektorov 11.-13. júla 2012 opäť vzdelávalo. Na seminári získali účastníci základné informácie k metodike Školy rodinných financií, venovali sa témam ako:

  • Kedy a odkiaľ si požičať
  • Úvery, pôžičky, splátky
  • Ochrana spotrebiteľa
  • Príčiny dlhov, nekalé praktiky, vymáhanie a exekúcie.

A ako sa na tréningu páčilo účastníkom? Hodnotenia boli veľmi pozitívne a motivujúce. „Pohodová atmosféra, všetko čo sme chceli bolo zodpovedané.“ Účastníci ocenili spôsob organizácie, prípravy a využitia času na seminári. „Veľmi užitočné vzdelávanie, v krásnom prostredí s dobrými lektormi, ľudským prístupom a praktickými informáciami z finančnej oblasti, “ odznelo v hodnotiacom dotazníku od účastníkov.

Veríme, že podobné tréningy budú aj naďalej inšpirovať, na odbornej úrovni vzdelávať a predovšetkým poukazovať na to, že projekt Škola rodinných financií má svoje veľké opodstatnenie.

 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy

Aktuálny výnos Hodiny deťom je 195 156,79 Eur. Ďakujeme.

Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog