logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Viac miesta pre deti

16. júl 2013

„Viac miesta pre deti“ je názov kampane, ktorú Nadácia pre deti Slovenska pripravila s cieľom upriamiť pozornosť rodičov na potrebu tráviť so svojimi deťmi viac času. Podnetom bola vlastná realizovaná štúdia o potrebách detí na Slovensku, ale i dostupné medzinárodné štatistiky, ktoré hovoria o nedostatku času a pozornosti venovaných deťom zo strany rodičov.

Vo vybraných obchodno-zábavných centrách MAX budete môcť počas leta stretnúť dobrovoľníkov, ktorí Vám predstavia kampaň prostredníctvom koláčového grafu a ponúknu letáčik s užitočnými tipmi a radami, ako skvalitniť Váš čas s deťmi. Od 12. júla 2013 sa graf nachádza v Dunajskej Strede, koncom júla bude premiestnený do Skalice a začiatkom augusta  do Žiliny  a následne Prešova. 

Spoločné stolovanie, rozhovory, vynechanie televízie... sú len niektoré rady a odporúčania nachádzajúce sa na webstránke www.viacmiestapredeti.sk. K dispozícii je i test a tipy pre extrémne zaneprázdnených rodičov, či  námety na spoločne strávený čas.
 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog