Viac miesta pre deti | Nadácia pre deti Slovenska
logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Viac miesta pre deti

16. júl 2013

„Viac miesta pre deti“ je názov kampane, ktorú Nadácia pre deti Slovenska pripravila s cieľom upriamiť pozornosť rodičov na potrebu tráviť so svojimi deťmi viac času. Podnetom bola vlastná realizovaná štúdia o potrebách detí na Slovensku, ale i dostupné medzinárodné štatistiky, ktoré hovoria o nedostatku času a pozornosti venovaných deťom zo strany rodičov.

Vo vybraných obchodno-zábavných centrách MAX budete môcť počas leta stretnúť dobrovoľníkov, ktorí Vám predstavia kampaň prostredníctvom koláčového grafu a ponúknu letáčik s užitočnými tipmi a radami, ako skvalitniť Váš čas s deťmi. Od 12. júla 2013 sa graf nachádza v Dunajskej Strede, koncom júla bude premiestnený do Skalice a začiatkom augusta  do Žiliny  a následne Prešova. 

Spoločné stolovanie, rozhovory, vynechanie televízie... sú len niektoré rady a odporúčania nachádzajúce sa na webstránke www.viacmiestapredeti.sk. K dispozícii je i test a tipy pre extrémne zaneprázdnených rodičov, či  námety na spoločne strávený čas.
 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog