logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Vitafit kútiky sú tu opäť

04. apríl 2014

Zdravý životný štýl nie je len fráza pre deti. Je to spôsob života, ktorý by si mali naše ratolesti osvojiť od malička, aby sa naučili byť zodpovedné za svoje zdravie. Aj to je jeden z dôvodov, prečo i tento rok prichádzajú Vitafit kútiky. Nájsť ich môžete od 4. apríla do 31. mája 2014 v hypermarketoch Tesco Extra v Bratislave na Zlatých pieskoch, v Banskej Bystrici a v Košiciach na Trolejbusovej ulici.

Vitafit kútiky je možné navštíviť každý piatok od 16:00 do 19:00 hodiny a v sobotu od 11:00 do 14:00 hodiny. I keď sú určené najmä pre deti vo veku 5 až 12 rokov, vítané sú i deti menšie, ako aj ich rodičia, starší súrodenci, starí rodičia. V kútikoch sa deti od poradcov zdravej výživy hravou formou dozvedia, ktoré potraviny sú zdravé, že dôležitý je každodenný pohyb, či sú energetické nápoje škodlivé, koľko toho zjesť a vypiť každý deň, a mnoho iného.

Projekt zdravej výživy pod názvom Vitafit realizujeme od roku 2012 v spolupráci s Nadáciou Tesco. Projekt sa zameriava na hravý spôsob výučby o zdravom stravovaní prostredníctvom Vitafit kútikov, ale aj vzdelávaním lektorov zdravej výživy, ktorí svoje vedomosti ďalej odovzdávajú deťom na základných a stredných školách po Slovensku.

Samotnými Vitafit kútikmi odštartujeme i ďalšie aktivity na tému zdravej výživy a prevencie proti obezite.

Viac info TU...


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog