logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Zabav sa zbierkou

Zabav sa zbierkou 12. október 2012

Zbierka peňazí pre Hodinu deťom, ktorú vymyslíš a zorganizuješ spolu so svojou triedou podľa vlastného nápadu... Zaregistruj sa, zorganizuj, pošli video a vyhraj! Pomôž dobrej veci, buď kreatívny a inšpiruj druhých. Zbierka? To je predsa zábava!

 

ČO je Zabav sa zbierkou?

Spontánna zbierka peňazí pre projekt Hodina deťom, ktorú vymyslíš a zorganizuješ spolu so svojou triedou podľa vlastného nápadu. Buď kreatívny, pomôž dobrej veci a zabav sa pri tom! Chceš byť súčasťou reportáže odvysielanej počas TV šou Hodina deťom na STV1? Alebo si chceš prísť odmoderovať rannú šou do Rádia EUROPA2? Tak čítaj ďalej a zapoj sa.

KEDY?

1.októbra – 16.novembra 2012

AKO?

Prihlás sa cez jednoduchý registračný formulár priamo na HodinaDetom.Zones.sk. Vymysli svoj spôsob zbierania peňazí a spolu so spolužiakmi máte mesiac a pol na to, aby ste zbierali do pokladničiek Hodina deťom, ktoré vám po registrácii pošleme. Zároveň z tejto zbierky natáčajte zábavné video / videá a pošlite nám ich.

PREČO?

Cena pre triedu, ktorá vyzbiera najviac peňazí

Ty sa budeš zabávať zbierkou a teba a tvoju triedu príde potom zabaviť Rišo Stanke. Konkrétne, príde odučiť tvoju triedu predmet na škole v sprievode televíznych kamier. Reportáž bude odvysielaná v TV šou Hodina deťom, 6.decembra 2012 na STV 1.

Cena pre triedu, ktorá natočí najobľúbenejšie video (nie je podmienka vyzbierať čo najviac peňazí)

Náhodný výber triedy sa uskutoční na základe videa, ktoré natočíš z priebehu zbierky. Link na video nám pošlite na e-mailovú adresu hodinadetom@zones.sk s uvedením názvu vašej školy a triedy, čo bude následne nahodené na Facebook stránku Zones.sk. Video, ktoré dostane najviac „LIKE“, bude víťazné a ty a tvoji 3 spolužiaci budete môcť prísť do rannej show Rádia EUROPA2 a odvysielať ju spoločne s ranným moderátorom. Čím viac videí tvoja trieda počas trvania zbierky pošle, tým máte väčšiu šancu vyhrať.

KEDY a AKO to vyhodnotíme?

Tvoja trieda bude mať po ukončení „zbierkovej etapy“ týždeň čas na poslanie peňazí na účet Hodiny deťom (podrobnosti uvidíš v informáciach o zaslaní vyzbieranej sumy) a na zaslanie posledného zábavného videa na uvedenú e-mailovú adresu, teda do 23. novembra 2012. Na účte budeme vidieť, ktorá trieda vyzbierala najviac. Potom zrátame „LIKE“ na všetkých videách, ktoré tvoja trieda počas zbierky pošle a konečné čísla si budeš môcť pozrieť na web stránke. Jednoduché nie? Ak by si mal ešte nejaké nezodpovedané otázky, neváhaj nám napísať na hodinadetom@zones.sk.

Pomôž dobrej veci, buď kreatívny a inšpiruj druhých. Zbierka? To je predsa zábava!


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog