logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Grantové výzvy

Výzva: Bojovníci za zdravie

03. apríl 2017

Poistenci Dôvery, zbystrite pozornosť. Ak máte vy, vaše dieťa, rodič či priateľ zdravotný problém, no liečbu nie je možné zo zákona hradiť z verejného zdravotného poistenia, je tu pre vás grantový program Bojovníci za zdravie.  Viac »

Nominujte samosprávy priateľské deťom…

17. február 2017

Nadácia pre deti Slovenska otvára druhý ročník oceňovania komunít priateľských deťom a mladým ľuďom. Ocenenia je určené pre komunity a samosprávy, ktoré systematicky a udržateľne na úrovni svojich politík, stratégií, plánov, financovania a najmä reálnych aktivít vytvárajú pre deti a mladých ľudí prostredie, v ktorom sa cítia bezpečne, majú v ňom naplnené svoje potreby a sú rovnocennými a rešpektovanými partnermi dospelých. V minulom roku sa prvými laureátom ocenenia stala obec Kvačany (okres Liptovský Mikuláš) a mesto Zvolen. Viac »

Výzva jarného kola 5. ročníka Grantového programu Dôvera

14. február 2017

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje jarné kolo 5. ročníka Grantového programu Dôvera.  Viac »

Výzva 18. ročníka Grantového programu Hodina deťom

07. február 2017

Hodina deťom, známy charitatívny projekt Nadácie pre deti Slovenska vyhlasuje 18. ročník grantového programu určeného na podporu jedinečných a užitočných projektov pre deti a mladých ľudí na Slovensku.  Viac »

Výzva grantového programu Bezpečne v komunite - bezpečne doma 2016

03. október 2016

O podporu projektov, ktoré napomáhajú vytváranie bezpečného prostredia pre deti a mladých ľudí v rodinách, školách či komunitách sa môžu do 2. novembra 2016 uchádzať mimovládne neziskové organizácie, školy, či samosprávy v grantovom programe Bezpečne v komunite - bezpečne doma 2016.  Viac »

Grantová výzva Cloetta na realizáciu projektov v okrese Levice

19. september 2016

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje 8. ročník grantového programu v rámci Detského fondu Cloetta. Podporu dostanú projekty, ktoré pomáhajú sledovať a riešiť problémy detí a mladých ľudí v okrese Levice. Viac »

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje jesenné kolo 4. ročníka Grantového programu Dôvera

13. september 2016

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje jesenné kolo 4. ročníka Grantového programu Dôvera. O podporu na realizáciu aktivít sa môžu uchádzať organizácie z celého Slovenska v týchto oblastiach podpory: Viac »

Bezpečné a nesúťažné športovanie detí s podporou grantového programu poisťovne Kooperativa

12. september 2016

Nadácia pre deti Slovenska aj tento rok spojí sily s poisťovňou Kooperativa, aby spoločne podporili projekty zamerané na bezpečné a nesúťažné športovanie detí a prevenciu detských úrazov. V rámci grantového programu Športujem rád a bezpečne sa o podporu môžu do 10. októbra uchádzať školy, samosprávy, komunitné a materské centrá, športové kluby a mimovládne neziskové organizácie z celého Slovenska. Viac »

Ďalší bojovníci za zdravie dostanú novú šancu

06. september 2016

Zdravotná poisťovňa Dôvera spustila druhé kolo grantového programu BOJOVNÍCI ZA ZDRAVIE. Jeho cieľom je pomôcť poistencom so zdravotnými problémami s zlepšiť ich zdravotný stav a zvýšiť kvalitu ich života. Uchádzači o podporu majú možnosť vyplniť elektronickú žiadosť na webovej stránke www.bojovnicizazdravie.sk najneskôr do 4. októbra 2016.  Viac »

Vyhlasujeme jarné kolo 4. ročníka Grantového programu Dôvera

16. február 2016

Nadácia pre deti Slovenska vyhlasuje jarné kolo 4. ročníka Grantového programu Dôvera. O podporu na realizáciu aktivít sa môžu uchádzať organizácie, ako aj individuálni žiadatelia z celého Slovenska v týchto oblastiach podpory: Viac »

 1 2 3 4 > 

Stante
sa našim
partnerom
aj Vy

Aktuálny výnos Hodiny deťom je 195 156,79 Eur. Ďakujeme.

Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog