logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Výzva: Bojovníci za zdravie

03. apríl 2017

Poistenci Dôvery, zbystrite pozornosť. Ak máte vy, vaše dieťa, rodič či priateľ zdravotný problém, no liečbu nie je možné zo zákona hradiť z verejného zdravotného poistenia, je tu pre vás grantový program Bojovníci za zdravie.

Treba vyplniť elektronickú prihlášku na stránke www.bojovnicizazdravie.sk v čase od 2.apríla do 4. mája 2017 a máte možnosť získať peniaze na zaplatenie zákroku, špeciálnej liečby, rehabilitácie alebo zdravotnej pomôcky.

Podmienky:

  • Osoba, na ktorej liečbu budú financie použité, musí byť poistencom Dôvery
  • Liečba alebo pomôcka nie je hradená z verejného zdravotného poistenia 

Dôležité dátumy:

Podporu možno získať na zaplatenie zákroku, špeciálnej liečby, rehabilitácie alebo zdravotnej pomôcky, ktoré sa zrealizujú v roku 2017 (1. 1. – 31. 12. 2017).

O programe:

Program Bojovníci za zdravie otvorila Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska v roku 2016 a doteraz pomohol už takmer 400 deťom a dospelým celkovou sumou približne 450 000 eur.

Jedným z podporených bojovníkov bol aj Ladislav, ktorý vďaka grantu 1 500 € mohol absolvovať operáciu očí a natrvalo sa tak zbaviť silných dioptrií. Adamkove ušká zase počuli len polovicu toho, čo ostatné deti, ale všetko sa zmenilo, keď za 500 eur získal úplne nové a kvalitné načúvacie aparáty. Marek sa vďaka rehabilitovaniu v sume 3 078 €  môže prepracovať k prvým krôčikom. Dôvera pomôže aj vám, treba len zabojovať.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog