logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Výzva: Bojovníci za zdravie

03. apríl 2017

Poistenci Dôvery, zbystrite pozornosť. Ak máte vy, vaše dieťa, rodič či priateľ zdravotný problém, no liečbu nie je možné zo zákona hradiť z verejného zdravotného poistenia, je tu pre vás grantový program Bojovníci za zdravie.

Treba vyplniť elektronickú prihlášku na stránke www.bojovnicizazdravie.sk v čase od 2.apríla do 4. mája 2017 a máte možnosť získať peniaze na zaplatenie zákroku, špeciálnej liečby, rehabilitácie alebo zdravotnej pomôcky.

Podmienky:

  • Osoba, na ktorej liečbu budú financie použité, musí byť poistencom Dôvery
  • Liečba alebo pomôcka nie je hradená z verejného zdravotného poistenia 

Dôležité dátumy:

Podporu možno získať na zaplatenie zákroku, špeciálnej liečby, rehabilitácie alebo zdravotnej pomôcky, ktoré sa zrealizujú v roku 2017 (1. 1. – 31. 12. 2017).

O programe:

Program Bojovníci za zdravie otvorila Zdravotná poisťovňa Dôvera v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska v roku 2016 a doteraz pomohol už takmer 400 deťom a dospelým celkovou sumou približne 450 000 eur.

Jedným z podporených bojovníkov bol aj Ladislav, ktorý vďaka grantu 1 500 € mohol absolvovať operáciu očí a natrvalo sa tak zbaviť silných dioptrií. Adamkove ušká zase počuli len polovicu toho, čo ostatné deti, ale všetko sa zmenilo, keď za 500 eur získal úplne nové a kvalitné načúvacie aparáty. Marek sa vďaka rehabilitovaniu v sume 3 078 €  môže prepracovať k prvým krôčikom. Dôvera pomôže aj vám, treba len zabojovať.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy

Aktuálny výnos Hodiny deťom je 195 156,79 Eur. Ďakujeme.

Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog