Projekt Tajomstvo Narnie | Nadácia pre deti Slovenska
logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Projekt Tajomstvo Narnie

Tajomstvo Narnie 09. november 2011

"Strašne sa mi nechcelo ísť na tábor, kde nebude elektrina a teplá voda, nevedela som si predstaviť, že nebudem môcť používať žehličku na vlasy a MP3, ale rodičia na tom trvali. Keď som sa vrátila domov, chcela som ísť späť, ďaleko od telky, počítača a hluku a pri zaspávaní vidieť hviezdy." Ivica, 14 r.

GP Hodina deťom   Názov organizácie: Cirkev bratská v SR
Projekt: HD-11-0160-2010 Názov projektu: Tajomstvo Narnie
Výška podpory: 4 304,00 EUR Miesto: Bratislava

Projekt bol naozajstým zážitkovým spestrením každodennej reality mladého dobrovoľníka, čo bolo veľmi motivujúce k ďalšej práci. Počas trvania projektu sme mohli vidieť zmenu foriem práce s tínedžermi v našej komunite, prehĺbenie vzťahov medzi dobrovoľníkom a tínedžerom, vzájomnú inšpiráciu a hlavne zmenu životných postojov viacerých účastníkov. Účastníci projektu ocenili získanie nových a praktických skúsenosti, nezabudnuteľných zážitkov a sú motivovaní pokračovať v projekte.

Chceli by sme spomenúť prípad Martina z Prešova, ktorý vďaka účasti na tábore a následnej lokálnej práci "klubov D" prestal lipnúť na partii fajčiacej marihuanu a našiel nové vzťahy a svoje miesto medzi rovesníkmi z "klubov D" a sám začal privádzať svojich kamarátov na kluby a venovať sa im. Ako sám povedal, že dovtedy si nevedel predstaviť, že by nešiel s partiou von keď ho volali a teraz jednoducho nemá chuť robiť s nimi to čo doteraz a dokonca má aj odvahu ich zavolať na kluby a iné aktivity.


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog