logo Nadácia pre deti Slovenska
...pre lepší život detí

Golf pre Hodinu deťom pod záštitou Petra Bondru

13. august 2012

Vo Veľkej Lomnici sa 4. augusta konal už piaty ročník golfového turnaja CHARITY GOLF CUP, pod záštitou Petra Bondru a hráčov NHL. Vyše štyri tisíc euro z dražby exkluzívnych športových trofejí poputuje Hodine deťom, ktorá už 14 rokov pomáha deťom na Slovensku.

Na charitatívny turnaj v golfovom rezorte Black Stork prijali pozvanie hokejisti Zdeno Chára a Richard Lintner, bývalý tréner hokejovej reprezentácie Ján Filc, herci Ady Hajdu, Filip Tůma a Štefan Skrúcaný. Medzi trofejami si dražitelia odniesli napríklad helmu Mariána Gáborika zo Svetového pohára 2004 s podpisom, zlatú olympijskú vestu Eleny Kaliskej z roku 2004,či podpísanú hokejku Mariána Hossu. „Ďakujeme všetkým, ktorí svojou účasťou a financiami pomôžu zlepšovať podmienky, v ktorých vyrastajú naše deti. Prostriedky radi rozdelíme medzi najkvalitnejšie projekty z celého Slovenska,“ povedala Dana Rušinová, riaditeľka Nadácie pre deti Slovenska za asistencie Huga, maskota Hodiny deťom. Myšlienku darcovstva podporila aj dlhoročná fanúšička Hodiny deťom herečka  Zuzana Mauréry, ktorá túto úspešnú akciu večer uzatvorila fantastickým speváckym vystúpením. Zuzana je síce zanietená milovníčka a hráčka tenisu, ale „ bez dôrazného a intenzívneho nátlaku sa ho veru len tak ľahko nevzdá“.  No po jedinečnej inštruktáži golfového nadšenca Adyho Hajdu musela uznať, „že by sa o tom golfe predsa len dalo uvažovať.“ 


Stante
sa našim
partnerom
aj Vy
Nadácia pre deti Slovenska

Nadácia pre deti Slovenska je jedna z najväčších mimovládnych neziskových organizácií s celoslovenskou pôsobnosťou so zameraním na pomoc deťom a mladým ľuďom.

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte občasné informácie o nových výzvach a vyhláseniach nadácie.

Spojte sa s nami
Created by Krea
Blog
Donate
Vyplňte formulár v päte stránky.
Navštívte nás aj na facebook
Donate

Portál

Newsletter

Blog