Programy Poznaj svoje peniaze

Poznaj svoje peniaze

E-learning na rozvoj finančnej gramotnosti a sociálnych zručností.

Prejsť na web programu ➞

Ako to funguje?

Celý systém výučby v rámci projektu „Poznaj svoje peniaze“ riadi unikátna internetová e-learningová aplikácia. Realizátori projektu pomocou nej administrujú zapojené školy, získavajú prehľadné správy o používaní systému a aktualizujú uverejnené informácie pomocou systému riadenia obsahu.

Pre koho je náš program určený?

Študenti
Učíme ich porozumieť takým oblastiam, ako je osobný rozpočet, jeho tvorba, založenie osobného účtu, manipulácia s platobnou kartou alebo napríklad, aké sú výhody a nevýhody sporenia či investovania.

Učitelia
Od roku 2001 pomáhame učiteľom rozvíjať finančnú gramotnosť v školách. Vzdelávame učiteľov základných a stredných škôl v akreditovanom programe kontinuálneho vzdelávania MŠ SR pod názvom „Manažment osobných financií“. Vzdelávanie je akreditované podľa §42 ods.4 písm.d).

Prebiehajúce a plánované udalosti

21
nov

Workshop pre študentov SOŠ hotelovej...

Workshop konfrontuje študentov s realitou, ktorá ich už zakrátko očakáva po ukončení strednej školy, kedy sa mnohí z nich osamostatnia a budú úplne odkázaní na vlastné rozhodnutia. Od cieľov a plánov cez osobný rozpočet až po dôchodkové sporenie, prevedú študentov tréneri zo vzdelávacieho centra Nadácie pre deti Slovenska.

25
nov

Webinár: Podnikanie ako životný štýl

Inšpirujte sa od Dušana Matuška, spoluzakladateľa firmy Octago, ktorý sa živí tým, čo ho baví a čomu verí.

Viac