Podnikanie ako životný štýl

Pozývame pedagógov a študentov stredných škôl na webinár s témou Podnikanie ako životný štýl. Uskutoční sa online, 25.11.2019 od 13:00 do 14:00. Webinárom nás bude sprevádzať spoluzakladateľ spoločnosti Octago, Dušan Matuška.

Ak máte záujem inšpirovať sa od mladého podnikateľa, ktorý sa živí tým, čo ho baví a čomu verí, prosíme, zaregistrujete sa pristredníctvom nasledujúceho formulára.

Deň pred webinárom Vám pošleme na Vami zadaný e-mail odkaz na stránku webinára a prístupové heslo do chránenej zóny stránky.

Prosíme, kým sa k nám v pondelok 25.11. pridáte, nezabudnite si aktualizovať svoj webový prehliadač na najnovšiu dostupnú verziu, zobrazovanie je optimalizované pre Mozilla Firefox aj pre Safari.

Tiež by bolo veľmi praktické, keby ste Vaše otázky, ktoré Vás o podnikaní zaujímajú, poslali vopred prostredníctvom registračného formulára, prípadne už priamo cez lokalitu https://www.sli.do/ s event kódom #PODwebinarNDS. Dáte tak nášmu lektorovi príležitosť pripraviť sa vopred na Vaše otázky a reagovať adresne na Vaše potreby.