Jesenné kolo programu Bojovníci za zdravie je otvorené. Získajte grant od poisťovne Dôvera

Oddnes, 3. septembra 2021, môžu poistenci Dôvery opäť požiadať o príspevok na zdravotnú starostlivosť, ktorú zdravotné poisťovne klientom bežne nepreplácajú. Aj vy sa tak môžete stať jedným z grantistov programu Bojovníci za zdravie a zlepšiť tak kvalitu svojho života, aj života vašich detí. Poisťovňa Dôvera v spolupráci s našou Nadáciou pre deti Slovenska vyhlasuje jesenné kolo grantového programu Bojovníci za zdravie pre individuálnych žiadateľov.

Kto môže požiadať o grant

Grantový program je určený poistencom zdravotnej poisťovne Dôvera. Poskytuje finančné príspevky na ošetrenia, zákroky alebo operácie v zahraničí, rehabilitácie po úrazoch alebo pre hendikepovaných, rekonvalescenciu alebo kúpeľnú liečbu či pomôcky, ktoré sú nútení si hradiť sami, pretože sa na ne nevzťahuje (alebo len čiastočne vzťahuje) úhrada z verejného zdravotného poistenia. O grant môže požiadať každý poistenec Dôvery alebo jeho zákonný zástupca. Zistite, ktorí bojovníci už podporu na zlepšenie svojho zdravia získali. Prečítajte si ich príbehy TU.


Glóriin príbeh si môžete prečítať tu:
https://www.dovera.sk/bojovnici/pribeh/4386

Ako vyzerá hodnotenie žiadostí

Žiadosti hodnotia v prvom kole odborníci, farmaceuti a lekári. V druhom kole žiadosti posúdia zástupcovia zdravotnej poisťovne Dôvera a Nadácie pre deti Slovenska, ktorá má ako garant programu s pomocou a transparentným prerozdeľovaním financií viac ako 30 rokov skúseností.

Vedeli ste, že… grantový program spustila poisťovňa Dôvera ešte v roku 2012. Zámer je odvtedy jasný – pomôcť poistencom Dôvery k zlepšeniu ich zdravia a k zvýšeniu kvality ich života. Za ten čas podporili už viac ako 1 200 žiadateľov a prispeli financiami vo výške takmer 1,5 milióna eur.

Dôležité dátumy

  • Prijímanie žiadostí: 3.9.2021 – 6.10.2021
  • Príspevky sú určené na výdavky na zdravotnú starostlivosť nehradené z verejného zdravotného poistenia, ktoré vzniknú v čase od 1.9.2021 do 31.7.2022

Kde požiadať o grant

O grant môžete požiadať na tejto webovej stránke.